Nejnovější recenze ze sekce Stany

Warg Atak 2

Warg Atak 2

Přidáno: 20. srpna 2023

(naposledy upraveno 15. září 2023)

• lehký

Je velmi lehký a skladný.

Ověřený zákazník Decathlon Ověřený zákazník

Přidáno: 19. srpna 2023

• Kvalita Outwell
Springos COLORADO 4

Springos COLORADO 4

Ověřený zákazník Vyprodeje24.cz M.K.

Přidáno: 18. srpna 2023

(naposledy upraveno 18. srpna 2023)

Zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Vodní sloupec odolnosti...

Stan jsem zakoupila k jednorázovému stanování v kempu a pak třeba dětem na zahradu. Je to ale velmi nekvalitní výrobek. Kdyby náhodou jen trošku sprchlo, tak můžeme jet domů, protože skrze švy vidíte ven. Po prvním použití se utrhla šňůrka na přivázání vchodu do strany. Takže raději si pár stovek připlatit a mít stan dvouplášťový a kvalitní. Chtěla jsem ušetřit, ale...

Jurek VANDR 2.5 DUO

Alpine Pro Terene

Alpine Pro Terene

Ověřený zákazník ALPINE PRO official outlet Ověřený zákazník

Zakoupeno v ALPINE PRO official outlet

Stan vydržel deště na Šumavě aniž by promokl, a to se cení

Husky Baron 4

Husky Baron 4

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. srpna 2023

• Skvělý stan kompatibilní i s jinými typy stanů
  • Nevhodný na splavování Sázavy, když prší

Stan jsem dostal darem, když jsme omylem ráno sbalili stan někomu jinému. Po třech letech dostal svojí šanci se ukázat a očekávání, i přes počáteční obavy splnil na výbornou. Stal se zdrojem rozpaků, zábavy, poznání i ponaučení pro partu třech výstředních kamarádů z Beskyd (a KARVINÉ).

Já jsem OMAR

Coleman BlackOut 4

Coleman BlackOut 4

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Vyborne zatmeni,rychle skládali

Zrejme jsme meli vadny kus po dvou postavenich se odlepila 1/3 podlepenych svu.Vyrizeni reklamace v Alza.cz je vysmech pisi ze mate kontaktovat prodejce pro rychlejsi reklamaci prodejce rekne ze vam vrati penize ale ze musite reklamovat prez obchod protoze ten ma s nimi smlouvu.Vse dolozeno alze pro rychlejsi reklamaci cekali jsme tedy vic nez ze budeme cekat cca 27 dni a pak nam reknou ze je nezajima ze nam vyrobce rekl ze vraci obratem penize ze oni nam ted po mesici v pulce srpna daji novy stan :D Alza jiz nikdy

Ověřený zákazník Decathlon Petr

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

Super rychlé postavení

Vango Beta 550XL

Vango Beta 550XL

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Oldřich Vaněk

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

• kvalita zpracování materiálu
  • vnitřní prostor prostor
  • stavba a složení stanu
  • černá ložnice se dvěma vchody
  • podlážka předsíně pevně spojena s ložnicí

Za ty peníze jde o slušný stan

Husky Sawaj Camel 2 Pro

Husky Sawaj Camel 2 Pro

Ověřený zákazník Svět hor Jan Čermák

Přidáno: 16. srpna 2023

Zakoupeno v Svět hor

• Male rozmery pri zabaleni
  • Nizka hmotnost
  • Dostatecny prostor pro dve osoby

Po koupi jsem stan mohl hned otestovat za deště. Bohužel došlo k zatykani okolo švu, krycí plachty. Prodejce i výrobce měli pozitivní a rychli pristup při řešeni reklamace. Tedy za mě vše v pořádku.

Salewa Litetrek III

Salewa Litetrek III

Ověřený zákazník 4camping WalterCZ

Přidáno: 15. srpna 2023

Zakoupeno v 4camping

• Bezkonkurenčně nejlepší konstrukce!!!
  • Pro fungování nevyžaduje ani jeden kolík (konečně to někoho napadlo!)
  • Bez problémů se staví v jedné osobě (cca za 2 minuty), geniálně uchycené tyčky ve spodní části v tunelu.
  • Nízká hmotnost vzhledem k jeho rozměrům.
  • Dobré lehoučké a pevné kolíky (není nutné je vůbec používat, ale při větru je to jistota).
  • Malý opravný set na lepení a kovová navlékací trubice na opravu zlomené tyče (obávám se, že u hlinikových tyčí je to nutnost).
  • Chytře vymyšlené kapsy na dveře, nemusí se rolovat a stahovat neustále se smýkající gumičkou.
  • Barva... Je ještě světlejší než se zdá z obrázků a videí, bohužel dost svítí. Hledám možnosti obarvení, ale je to s daným materiálem velký problém.
  • NEMÁ ANI JEDNU KAPSU uvnitř! Za ty peníze bych čekal, že tohle někoho napadne, alespoň dvě po stranách mívají i stany za pár šupů. Pane bože.
  • NEMÁ horní síťku, takže si nepoložíte nahoru čelovku nebo třeba nabíjející se mobil. Alespoň jsou u stropu 3 očka, takže čelovka s klipem (Fenix Ruby) se použít dá, ale nějakou zavěšenou síťku si tam budu muset dodělat.
  • Naprosto příšerně vyřešené větrání. Okno v zadní části pláště nemá klasickou "zarážku", která by ho držela otevřené, místo toho je v něm jakýsi obskurní "drát", který vůůůbec neplní funkci otevření okna, zato však notně stěžuje balení stanu a vyvolává obavy o jeho poškození/propíchnutí. Blbě vyřešený je i otvor v tropiku, což v kombinaci s nefunkčním "otevíračem okna" zcela zacpává zadní otvor. Vstupní dveře jsou bohužel jen jednoplášťové, do cca 2/3 plné, v horní třetině síťované, což ale v teplejších dnech absolutně nedostačuje a naopak v zimě tudy zbytečně uniká teplo. Raději bych nosil těch pár gramů navíc za dvojité dveře (plně síťované a plně uzavřené), než tento nefunkční kompromis. Suma sumárum - větrání se nekoná, zato v zimě ztrácíte teplo.
  • Přiliš tenounká podlážka, mám opravdu obavy o její životnost (to je ale bohužel dnešní móda u všech stanů a daň za nižší hmotnost).
  • Miniaturní mikro trojzubečíčky držící tropiko u vnějšího pláště, pro jejiž ovládání je téměř potřeba pinzeta. Za A mám strach o jejich životnost a za B se OKAMŽITĚ zašpiní, zanesou bordelem, jehličím, sněhem (který v nich ideálně zamrzne) a pak nefungují. Asi budu přešívat na pořádné trojzubce, alespoň těch 6 dole u pat tyček.
  • Hliníkové tyče. Hrozá móda -"ultrasuperlehkýcoolhi-tech" materiál, který je v létě jakž takž, ale v zimě, klidně jen lehce pod 0, se lámou jedna za druhou. Na zimu doporučuji sehnat durawrapové, které sice váží cca 1.5x tolik, ale jsou téměř nezničitelné.

Konstrukce je geniální a v současné době asi nejlepší na trhu, tím víc mě ale fascinuje (a mrzí), kolik detailů je na tomto stanu naopak zcela nedořešených a naprosto pochybných. Myslím, že adekvátní cena je tak 5 000 Kč a ne 10.

Quechua Arpenaz 5.2 F&B

Quechua Arpenaz 5.2 F&B

Ověřený zákazník Decathlon Katka

Přidáno: 15. srpna 2023

Zakoupeno v Decathlon

vše super, jen mě mrzí že ložnice nejdou propojit v jednu velkou.

Coleman Kobuk Valley 2

Coleman Kobuk Valley 2

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2023

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

Husky BONDY 4 Classic

Husky BONDY 4 Classic

Ověřený zákazník Sportisimo Lenka

Přidáno: 14. srpna 2023

(naposledy upraveno 14. srpna 2023)

Zakoupeno v Sportisimo

Husky Boston 6

Husky Boston 6

Ověřený zákazník HUSKY CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2023

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

Stan je dostatečně prostorný. V ložnicích jsme měli nafukovací matrace a i tak jsem měli nad sebou dostatek místa.
Na dovolené na pršelo šest dní v kuse a ve stanu bylo stále sucho. Podložka zvládla i velký příval vody. Stan si sice lehce zapalval, ale do chodby ani ložnic se nic nedostalo

Hannah Hover 3

Hannah Hover 3

Přidáno: 12. srpna 2023

(naposledy upraveno 12. srpna 2023)

Zakoupeno v 4camping

Na stanu je po všech stránkách vidět, že je levný. Vysloveně průšvih to není, na letní kempování bez velkých extrémů stačí.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25