Nejnovější recenze ze sekce Stany

Outwell Nevada 5P

Outwell Nevada 5P

Ověřený zákazník vseprokemp.cz linwris

Přidáno: 17. září 2022

(naposledy upraveno 23. srpna 2023)

Zakoupeno v vseprokemp.cz

• prostorny, velky
  • solidni cena
  • dobra spoluprace s obchodem
  • naprosto bezproblemova reklamace
  • premiovy vzhled a barva
  • velice nizka kvalita zpracovani udajne premioveho stanu
  • bohuzel reklamace
  • rozporuplne pocity ze znacky/stanu ktery jsem dlouho vybiral

Po dlouhem vybirani a hledani jsem se rozhodl koupit stan Danske znacky outwell. Podle hodnoceni a taky jejich PR by se melo jednat o premiovou drahou znacku a stan by mel byt taktez premiove vyssi rady (verim ze nejen velikosti). Ke stanu jsem nakoupil i spoustu originalniho prislusenstvi. Moje pocity jsou vsak rozporuplne. Kvalita zpracovani zdaleka nedosahuje moji predstavy a troufam si tvrdit, ze ani kvality stanu z dekace za 1/3 ceny. Po jeho postaveni jsem byl rozmrzely. Po prvnim desti se moje nalada jeste zhorsila. Do stanu pomerne vyrazne zatekalo na vice mistech. Mohlo se ale stat, ze jsem narazil na vadny kus. Spoluprace ze strany obchodu byla prikladna. Vse vykomunikovali s vyrobcem, ten reklamaci uznal a zaslal novy stan. Ten jsem zatim nepouzil.
Nemuzu se ale srovnat s kvalitou, mam pocit, ze jsem koupil B nebo spis C kvalitu stanu. Posudte sami z (2. poloviny) prilozeneho alba. Ma takhle vypadat prelepeni svu? O ruznych couhajicich nitich nemluve? Klidne dejte vedet nazor.

Pokud budu s novym stanem spokojenejsi, tak recenzi samozrejme jeste upravim.
EDIT 2023: Nove dodany stan je uplne neco jineho co se zpracovani tyce. Myslim si, ze ten puvodni byla B nebo spis C kvalita. Mozna zkouseji co "vychodni" trh snese. Nyni jsem vicemene spokojen

Husky Bret 2

Husky Bret 2

Ověřený zákazník Lezec-shop.cz Mar

Přidáno: 6. září 2022

Zakoupeno v Lezec-shop.cz

Zatím postaven jen na zahradě, dva vchody jsou příjemný bonus. Lehký, skladný. A super rychlé postavení/ složení - dcera zvládla téměř sama.

Husky Mizar 2

Husky Mizar 2

Ověřený zákazník MALL.CZ Yoshi

Přidáno: 5. září 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Žádné
  • Nepraktický, nevhodný stan pro turistiku. V batohu zabere dost místa, že pomalu nemáte ani možnost přidat jakékoliv jiné věci. Nanejvýš pár drobností a tím je to vše. Na batoh se taky umístit nedá, protože by to bylo nepraktické a hlavně byste s ním někoho mohli ohrozit. Vhodný je pro ty co cestují na dovolené vlastním autem nebo autocarem. Jinak pro ty co cestují po svých je nevhodný. Lepší je si pořídit stan menší velikosti po složení a odlehčený.

Nedoporučuji kupovat. Není vhodný pro svoji velikost ve složeném stavu a pro svoji hmotnost.

Cattara Zaton

Cattara Zaton

Ověřený zákazník Smartelektro.cz Helena

Přidáno: 5. září 2022

Zakoupeno v Smartelektro.cz

Od začátku léta ho měla vnoučata na zahradě a stále ještě mají. Jsem s tímto plážovým stanem spokojena. Vyhovuje nám.

Warg Lightrek 2

Warg Lightrek 2

Ověřený zákazník 4camping Irena M.

Přidáno: 4. září 2022

Zakoupeno v 4camping

• nízká váha

pokud se stan dobře neukotví, neplní svou funkci
nehodí se tedy do horského terénu
na stavbu musí být min 2 osoby

Hi-Tec Bishelter

Hi-Tec Bishelter

Ověřený zákazník Martessport.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2022

Zakoupeno v Martessport.eu

lehký, skladný, rychlá konstrukce a vypadá, ža by mohl i něco vydržet

Zulu Beach

Spokey Cloud

Ověřený zákazník TN Trade Honza

Přidáno: 2. září 2022

Zakoupeno v TN Trade

• Složení jednoduché, praktická funkce uzavření prostoru. Pevná gumová podložka. Praktické.
  • Pevná a stabilní konstrukce
  • Vnitřní 2 kapsy

Spojení podložky a stěn je na knoflíky. Nečekejte těsnost v celé délce spoje.

Waterfall Double UL

Waterfall Double UL

Ověřený zákazník UniqueSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. září 2022

Zakoupeno v UniqueSport.cz

• Dá se vcelku rychle postavit
  • a hlavně - dá se postavit nejdřív vnějšek a pak až vnitřek, což byl můj hlavní požadavek.
  • Vydržel malé srážky, ale i brutální bouřkový liják, kdy se kolem nás čerti ženili, padaly kameny a radši ani nevím co - vevnitř ani kapka, takže péřáky zůstaly v suchu, což je nejdůležitější. //měli jsme full sestavu vč. zdvojené podlážky, se kterou se stan dodává
  • Hodně rychle se zadýchá a je v něm fakt teplo, takže v létě (i když je venku tak 5 °C) se dá jít v klidu s tenším a tedy lehčím spacákem.
  • Záleží, co kdo nese, ale nám se vešly krosny do předsíňky i s pohorkama. Zároveň teda musím podotknout, že po vyndání spacáků nám zbývalo v krosnách vlastně jen jídlo, fototechnika a to minimum oblečení, co jsme s sebou měli, takže batohy byly v tu chvíli poloprázdné.
  • Vevnitř je jen jedna malá kapsa. Když se tam dají mobily a čelovky, člověk má trochu strach, že mu to vypadne v noci na hlavu.

Za nás se jeví jako fakt skvělý stan. Je fakt, že po týdnu spaní v něm jsme měli tendenci ještě pokračovat ve spaní doma na zahradě (nakonec teda těsně zvítězila postel :-)).
Musím teda jen podotknout, že jsme nezažili nějaký úplně šílený vítr, ačkoliv fučelo fakt pořádně. Jen mám takové tušení, že v horách může někdy fučet i víc. Ale asi by se to zvládlo. Vlastně jednou nám stan odletěl při balení jako drak :-) stačilo ho odkolíkovat a hned byl 30 m vedle... ale tak to se dá asi předpokládat.

Jurek Bighall 6

Jurek Bighall 6

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2022

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Velikost stanu je pro rodinné kempování výborná, ložnice dostat velké a hlavně užitečný prostor předsíně pro posezení kolem stolku, uložení věcí a normální nenamačkané fungování.
  • Dá se rozumně a celkem rychle postavit ve dvou dospělých a za pomoci capartů.
  • Materiály jsou náležitě robustní - tropiko, ložnice i kontrukce
  • Stan má celkem velkou mezeru mezi okrajem tropika a terénem. Ta je sice důležitá pro větrání a redukci kondenzace, ale je taky dostatečná na vlezení kočky, či podobné návštěvy. Hodila by se tam aspoň nějaká síťka.

Celkově spokojenost :o)
Dokázal bych si představit pár praktických vylepšení, ale i tak fajn.
Máme už hodně let malý stan Jurek, tak věřím, že i tenhle velký prokáže podobnou výbornou životnost.

Trimm Solo

Ověřený zákazník Windsport Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2022

Zakoupeno v Windsport

• dobrý poměr kvalita/cena
  • jednoduchá stavba a rozebrání
  • materiál vypadá kvalitně
  • nešikovně vyřešené zapínání vnitřního stanu - lze otevřít/zavřít z jedné strany
Loap HIKER 3 F&B

Loap HIKER 3 F&B

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Sportisimo

• Lehký, skladný
  • Tmavá ložnice
  • Nepromokne

Materiál je spíše lehčí, tak uvidíme, jak obstojí při dlouhodobějším používání.

Zajo Norsk 3 Neo

Zajo Norsk 3 Neo

Ověřený zákazník Zajo Design Jarča

Zakoupeno v Zajo Design

• Týden nám pršelo a ve stanu sucho a teplo. Podlážka perfektní. Stan pro tři - krásně si tam sednete a v pohodě vejdete. Manžel měří 186 cm. Super cena za perfektní kvalitu!

Naprostá spokojenost!

Jurek Mikro 1

Jurek Mikro 1

Ověřený zákazník Český výrobce Pavel

Zakoupeno v Český výrobce

Vše ok, jak je uvedeno v popise zboží.

Loap Beach Shelter

Přidáno: 25. srpna 2022

Zakoupeno v Studentské vychytávky

• Na Čínu velice kvalitni
  • Vaha
  • Urcite neni pro dve osoby.Mozna deti!

Pro jednoho luxus.Pro dve osoby ani omylem.Nizka vaha.Kvalitni vyroba.Perfektni samonosna konstrukce.Netreba kotvit.Podlazka pod stan v cene.Pripadne lze postavit stan bez moskyta.

Reakce obchodu Studentské vychytávky

stan je určen pro 2 osoby a v tomto provedení jej sami používáme - máme za sebou s ním již několik dálkových treků, užitná šířka vnitřní části stanu v rozpětí 125-130 cm (v závislosti na jeho vypětí) je v sekci ultralightu extrémní komfort, neboť to představuje až 65 cm na osobu s možností uskladnění bot/krosen v předsíňce, popřípadě vedle sebe - samotné karimatky mají standardizovaně šířku kolem 50 cm - v rámci ultralightu např. Thermarest Neoair Uberlite, tudíž zde zbývá 20-30 cm prostoru na šířku pro uskladnění dodatečných věcí/výbavy.
Jedná se o expediční/ultralight stan, pokud preferujete glamping, tak je nutno ohlédnout se do jiné sekce stanů, kde lze dosáhnout užitné šířky i nad 100 cm/osobu, nicméně v daném případě není stan určen na dálkové/ultralight přechody hor, kde se počítá každý gram, který sebou neseme.
Za tým Studentské Vychytávky, Tomáš Ptak

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25