Vango Soul 200

2 419 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 398 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Počet osob
Ultralehké
Kompozice stanu
s jednou ložnicí

• , zakoupeno v 4camping

• vše v pořádku. sedm nocí.

Dva dospělí se do stanu nevejdou. A ještě batohy? Nesmysl. Doporučuji typ 300 pro dvě osoby.

• dle popisu, spokojenost

Plážový stan
Ultralehké
Kompozice stanu
s jednou ložnicí

Řada Soul nabízí ideální stan pro Vaše stanování, kdy uřednostňujete nízkou cenu a potřebujete nízkou váhu. Díky jeho tunelové konstrukci se dvěma pruty ho snadno postavíte do pěti minut, což oceníte hlavně při stavbě stanu v nepříznivém počasí.

Parametry:

- 1 čelní vstup
- 1 menší předsíň bez podlahy
- Prodyšný vnitřní stan se sedemuholníkovým půdorysem, částečnou moskytiérou a tmavším odstínem pro omezení přístupu ranního slunce
- Odolné sklolaminátové pruty PowerFlex®
- 2 oka pro zavěšení svítilny
- Úložné kapsy
- Zesílené kotvící body
- Dobře viditelné kotvící šňůry
- Reflexní detaily na popruzích
- podlepené švy
- Opravná sada (3 druhy záplat převlečná trubka)
- Transportní obal se stahovací šňůrkou

Hmotnost: 2,2 kg

Předsíně: 1

Typ: dvouplášťový, tunel

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v 4camping

• vše v pořádku. sedm nocí.

• dle popisu, spokojenost

• lehký
    • první sestavení bylo náročnější
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• nepromoká
    • váha
    • trochu prověšený vnitřní stan

Stan jsem kupovala primárně kvůli jeho kompromisu cena vs. váha. Jsem menšího vzrůstu 160cm a tak mi jeho rozměry nevadí, myslím, že dva menší lidi se vejdou i s batohy. Já v něm chci cestovat hlavně sama se psem :).
    Trochu mi vadí prověšení vnitřního stanu, jelikož střed se nedá přichytit nahoře k vnější části stanu.
    Dnes testováno v bouřce, kdy spadlo 30mm a nepromokl. Myslím, že to bude fajn. Váhu tyček a kolíků vzhledem k ceně nehodnotím, ale dalo by se ubrat pár gramů :).

• Lehký
    • Rychlost postavení
    • Malé rozměry po sbalení
    • Není moc velký, pro dva lidi je to těsné
    • Ke dvoum lidem už není kam dát batohy

Na trek pro dva lidi bude malý, batohy není kam dát. Nakonec jsem zvolil variantu 300 pro 3 osoby.

• Lehký
    • Skladný
    • Voděodolný
    • Přijatelná cena
    • Pro 2 osoby těsný. Prostorově výrazné osoby se vedle sebe úplně nevejdou :-)

Prostor stanu je zhruba pro jednu osobu s větší bagáží nebo pro dvě (hubené) s menší výstrojí. Ale na druhou stranu je tento stan lehký, skladný a odolný vůči dešti.

• Váha, malé balení
    • Poměrně kvalitní zpracování
    • Malý prostor (spíš pro jednoho)

Stan jsem měl na týden v rumunských horách. Pro jednoho i s báglem super! Jeden celý den vydržel bez problémů v dešti pod štítem hory. Lehce se postaví během pár minut. Jediný problém byl trošku s kotvením zadní části stanu. Během propršeného dne jsem neměl jinou možnost než stan uktovit přes kolík a ten díky promáčenému terénu nedržel stabilitu, kdy následně padala zadní konstrukce stanu. Váha i velikost balení stanu je na poměr cena/výkon slušné. Pokud byste chtěli stan pro víc jak jednu osobu, tak rozhodně nedoporučuji! Ve stanu je poměrně málo místa a já jakožto 183cm dlouhý chlap jsem se skoro nevešel díky zkosené zadní straně stanu. Navíc v takovém případě nemáte možnost kam schovat bágl! Ale jak jsem psal na začátku, tak pro jednoho ideal!

• , zakoupeno v 4camping

Stan je sice pro dvě osoby, ale pokud máte sebou velký batoh a nemáte ho kam dát jinam, tak se tam vejde jen jedna osoba se zavazadlem.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Pro dva lidi do 185 cm, ale bez krosen.

• skladný