Trimm Spark

Komfortní trekingový tunelový stan s dostatečně širokou a prostornou apsidou. Jednoduchá konstrukce a rychlá stavba předurčují tento model pro široké využití. Základní...
2 163 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka OutdoorMarket.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 922 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 2 221 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 80 068 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 72 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 519 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma4 recenzeDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 432 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaZdarma100 % • 751 recenzíDalší informace

• dostatečný vnitřní prostor i prostor předsíňky
    • lehké, duralové tyčky
    • velikost sbaleného stanu a váha
    • spíše pro osoby menšího vzrůstu

Stan jsem si zakoupil nedávno a byl jsem spokojen s cenou vzhledem ke kvalitním komponentám. Duralové tyčky jsou lehké, pevné a pružné. Vzhledem k tomu, že jsem vyššího vzrůstu, tak jsem měl problém rovně sedět i v širší části a proto bych jej doporučil pro menší lidi nebo děti. Jinak možnost sbalit vrchní tropiku a spát jen ve vnitřním stanu, který slouží jako moskytiéra s výhledem na hvězdnou oblohu - skvělé. Podlážka vypadá, že by nějakou tu vodu vydržela, má kvalitní pevný pogumovaný povrch, ale neměl jsem to "štěstí" vyzkoušet za deště. Složený stan se mi vešel do topcase na motorce.

• , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

• Na své malé rozměry dostatečný na pohodlné přenocování 2 osob.
    • V případě teplé noci možnost spát téměř pod širou oblohou ale bez obtěžování hmyzem. Příjemně vzdušný.
    • Vypadá že odolá i silnějšímu větru.
    • Prostorná apsida i pro 2 velké batohy.

Nejsem si zcela jist uváděnou hmotností 1.6kg, ale nemám váhu abych si to potvrdil. Subjektivně mi přijde tak o 0.5-1 kg těžší.

Počet osob
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

Základní parametry:

• Materiál: Vnější stan: 100 % polyester, 4000 mm H2O; Vnitřní stan: Permeable WR 100 % PES, Konstrukce: Durawrap, 6,3 mm, 7 mm, Podlaha: 100 % nylon PU10000mm H2O
  • Velikost: 305 x 145 / 95
  • Váha: 2.6 kg
  • Podlážka:100 % nylon PU10000mm H2O
  • Vnější materiál: 100 % polyester, 4000 mm H2O

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kompaktní
    • Prostorná předsíňka
    • Voděodolnost
    • Podfukuje
    • Nemá podlážku v předsíňce

Tento stan se mnou prošel 14 dní Gruzií a spoustu menších treků v ČR. Naprostá spokojenost, jen člověk musí očekávat jen to, co stan nabízí a nic navíc. Když fouká tak se to projevuje i uvnitř stanu - vysoký límec. Každopádně to není žadný expediční kousek, ale co má poskytnout, to poskytne. Vřele doporučuji na jaro až podzim, pro otrlejší i v zimních dnech.

poměr cena výkon +

• rychlost stavby
    • snadnost stavby
    • dostatečný vnitřní prostor i prostor předsíňky
    • lehké, duralové tyčky
    • velikost sbaleného stanu a váha
    • spíše pro osoby menšího vzrůstu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

• Na své malé rozměry dostatečný na pohodlné přenocování 2 osob.
    • Vypadá že odolá i silnějšímu větru.
    • Prostorná apsida i pro 2 velké batohy.