Trimm FRONTIER

• Slušné zpracování
    • Solidní materiály
    • Vejdou se tři osoby i když stan je koncipován jako 2,5
    • Hmotnost

Jde o kopii stanu ze starší řady Pinguin (myslím že model Bora)
    Můj starý Pinguin dosloužil po 8 letech a tak jsem byl šťastný, že jsem ten stan znovu objevil, i když pod novým brandem. Dá se říct, že jde o lety prověřenou konstrukci a uspořádání stanu. Doporučuji ho všem. Stan je ideální na vodní turistiku a kempování, k čemuž jsem ho kupoval.Bral jsem ho i na trek, ale je pro tento účel dost těžký. Super se staví, poskytuje dostatek místa. Ideální jsou dva vchody a dostatek kapes. Slušně se skládá, i když je potřeba zapojit trochu umu a věnovat péči. Pak se perfektně vejde do obalu. Stavění je vynikající - v řádech minut pohodlně bydlíte. Větrání je vcelku solidní - bez značných potíží. Parametry voděodolnosti jsou ideální pro české podnebí - nikdy jsem nezmokl. Stan je koncipován pro 2 osoby (nouzově 3). 3 lidi se do něj perfektně vejdou i se dvěma psy.

Počet osob
Nafukovací
Samorozkládací
Typ konstrukce
kopulové

Trimm Frontier je stan pro 2 – 3 osoby. Trimm Frontier má dva vchody s apsidami. Pokud je vaším koničkem turistika a táboření je to stan právě pro vás.

Tříprutová konstrukce s vrcholovým prutem zvětšuje prostor apsid, které lze jsou tímto dostatečně prostorné pro zavazadla či vaření. Švy tropika i podlahy jsou podlepeny.

Trimm Frontier má také lehčí vaiantu Trimm Frontier D s pruty dural.

Stan Trimm Frontier

• počet osob: 2 – 3
  • hmotnost: 4 kg
  • výška (celková / vnitřní): 115 / 110 cm
  • rozměny sbaleného stanu: 15 x 51 cm

Odolnost vůči vodě

• tropiko: polyester; PU zátěr 4 000 mm
  • podlaha: nylon; PU zátěr 10 000 mm

Konstrukce kopulovitá – stan je samonosný 3 pruty – durawrap (Ø 8,5 a 9,5 mm)

Vchody a odvětrání 2 vchody 2 ventilační okénka

Další vybavení moskytiéra aluminiové kotvící kolíky obousměrné zipy s překrytím proti vodě či prachu odkládací síťka

1zákazník doporučuje produkt

• Slušné zpracování
    • Solidní materiály
    • Vejdou se tři osoby i když stan je koncipován jako 2,5
    • Hmotnost

Jde o kopii stanu ze starší řady Pinguin (myslím že model Bora)