Trimm Arizona 4-5

Počet osob
    Určení
    rodinné
    Počet vchodů do stanu

Stan pro 4 člennou rodinu Trimm Arizona - rozměrný stan určený pro letní rodinné kempování. Má ložnici o rozměrech 260 x 220 cm, která pojme 4-5 spáčů a kromě toho nabízí velkou předsíňku. Ta je vhodná na kempovací náčiní, gril, dětskou tříkolku nebo je v ní možné v dešti vařit.

Hodí se zejména pro dlouhodobější kempování rodin.

Charakteristika rodinného stanu Trimm Arizona:

• Podlážka: vrstvený polyethylen,
    • Rozměr stanu: (220 + 260) x 260 x 200
    • Barva : Dark Olive - zelená, Sand - béžová

1zákazník doporučuje produkt

• Velký prostor předsíně, použitelný i jako např. protisluneční
      • ochrana na krátkodobé posezení ve 3-4 osobách.
      • Celkem slušné odvětrání - i v ložnici.
      • Cca 3 měsíce po záruce se nám rozpadl vrchní potah stanu
      • nad ložnicí- vydržel pouhé tři letní sezony.
      • Výrobce však seriózně projevil zájem situaci řešit.

Při poměrně vysoké pořizovací ceně stanu jsme
      očekávali, že stan vydrží déle

• velice prostorný
      • pevný a stabilní
      • docela snadno se postaví
      • hezký design
      • vysoká cena

Tento stan jsme si koupili dohormady s kamarády, protože to není zrovna nejlevnější záležitost, ale chodíme často stanovat, takže se nevyplatí si nějaký neustále pujčovat. Dlouho jsme se rozhodovali jaký koupit a nakonec jsme se rozhodli pro tento hlavně kvůli jeho velkému prostoru a hezkému designu. Trochu jsem se nejdřív bála, že ho nebudeme umět složit, což je častý problém u tak velikých stanů, ale s trochou přemýšlení jsme to nakonec zvládli. Stna je v reálu opravdu obrovský, na fotce tak velký určitě nevypadá. Má předsíňku, kde se vám v pohodě vleze i stůl a o něco menší ložnici, která už má i podlahu. Stan je velmi stabilní a pevný ani ve velkém vichru se s ním nic nestalo. Trochu problém jsme měli s jeho složením, to nám snad zabralo ještě více času než postavení.