Sedco Horizont 4-5

Materiál tyčí
fiberglass

je prostorný pro pětičlenou rodinu v pohodě

• dobrá cena
    • V tomto období nelze stan postavit, tak jsem jen chtěla zkontrolovat, zda nic nechybí, ale nemám šanci, protože nevím, co je součástí tohoto stanu, není nikde přiložen popis.

Doufám, že nebude nic chybět, jinak nevím, jak by se to řešilo.Venku mokro a doma to nezjistíme.

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Cena, velikost, váha, barevné provedení, jednoduchost složení.
    • Kvalita odpovídá ceně.

Za dobrou cenu spolehlivý stan od českého dodavatele.

Počet osob
Vnitřní stan
Vnější stan
Materiál tyčí
fiberglass

Stan SEDCO Horizon 4 - 5 je velký dvouplášťový stan pro 5 osob.

Technicke parametry:
- vnitřní stan vysoce prodyšný polyester 190T
- přelepené švy
- hmotnost 5 kg

2zákazníci nedoporučují produkt

• Snad jedině cena i když máme pocit,že i zadarmo je drahý. Líbil se nám vzhledově.
    • Vyhovoval by i prostorem.
    • Skoro vše.Okny dovnitř hodně zatéká(jsou špatně řešená,nemají uchycení postranách,ale pouze v horní části.Tudíž i malý vítr plachtu přizdvíhá.). Museli jsme je podlepit.
    • Z tyček se vyvlékají gumičky,museli jsme navlékat znovu a udělat větší uzlíky na koncích.
    • Po třetím stanování,tři ze čtyř prutů jsou už prasklé a ten čtvrtý už je načatý. Všechny jsme je museli přelepit páskou.

Po sezóně a několika pokusech o opravy půjde do popelnice. Již nikdy více !!!

je prostorný pro pětičlenou rodinu v pohodě

• dobrá cena

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Cena, velikost, váha, barevné provedení, jednoduchost složení.
    • Kvalita odpovídá ceně.

Za dobrou cenu spolehlivý stan od českého dodavatele.

• nízká cena
    • materiál stanu působí nekvalitně a náchylně na roztrhání

• cena a velikost
    • zpracování a materiál

Stan odpovídá kvalitou ceně.

• , zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

• skvělá cena
    • při troše dobré vůle se tam opravdu vyspí 5 osob - ne všechny dospělé
    • nemá úplně dořešené oddělení svrchního pláště a vnitřního tropica
    • nejde jednoduše připojit podlážka v předsíňce k hlavnímu stanu

Jsem vcelku spokojená.
    Vzhledem k nizoučké ceně jsem neočekávala žádné zázraky.
    Dovnitř neprší a je opravdu prostorný a dobře větratelný.
    Mohl být kvalitněji ušitý a některé věci mohly být lépe dotaženy a dořešeny.
    Rozhodně nelituji a pro občasné používání doporučuji.

• velikost
    • není žadna

cena produktu

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

Očekávali jsme něco jiného na obrázku to vypadalo uplně jinak mnohem vědčí.

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• ale mrzí mě že mi nepřišel modrý jako na obrázku

Zatím sem nevyzkoušela