Sedco Big Horn 4

Nepromokavost tropika
2000 mm
Dvouplášťové

• , zakoupeno v DoMish sport

• stan je na pohled velice hezký!!!
    • prostorný
    • levný
    • nejsme moc na stanování,tak na pár dní s dítětem nám stačí
    • nepřišel nám objednaný stan SEDCO BIG HORN 4
    • PŘIŠEL SEDCO BIG HORN NEW 4
    • ŠPATNĚ JSOU NAŠITÉ ÚCHYTY NA TYČE U VCHODU U PŘEDSÍNĚ,MÍSTO ABY BYLY VEDLE SEBE VPŘEDU JE JEDNA VPŘEDU A DRUHÁ VZADU
    • ŠVY SE TROCHU ROZLÉZAJÍ U SÍT´KY,MUSÍ SE ZIP ZAPÍNAT OPATRNĚJI
    • PŘIPADÁ NÁM ,ŽE VRCHNÍ PLÁŠT´ NEPASUJE NA KOSTRU STANU A PROTO NEJDE POŘÁDNĚ VYPNOUT

HLEDALI JSME PROSTORNÝ A LEVNÝ STAN

Nepromokavost tropika
2000 mm
Dvouplášťové

Stan SEDCO BIG HORN 4

Prostorný stan až pro 4 osoby s velkou ložnicí, předsíní s apsidou, dvěma vchody a paravanem.

Stan je vybaven odvětráváním, což oceníte zejména v horkých letních dnech. Ve výbavě dále nechybí síťové okno s roletkou a uzavíratelný vchod do ložnice  se sítí proti hmyzu.

Konstrukci stanu tvoří pevné sklolaminátové tyče, podlážka a dvojí plášť s vodním sloupcem 2000 mm.

Součástí balení jsou kotvící prvky do země a kompresní obal.  Rozměry složeného stanu činí pouze 60x18 cm. velký rodinný stan až pro 4 osoby paravan dvouplášťová konstrukce s přelepenými švy pevné sklolaminátové tyče

• konstrukce: fibeglass 8,5 mm
  • materiál: PE 190T (vnější), 170T (vnitřní)
  • podlážka: samostatná pro ložnici, PE 115 g/m2
  • vodní sloupec: 2000 mm
  • celkové rozměry: 400x210 cm (dxš)
  • rozměry ložnice: 240x210 cm (dxš)
  • výška: 145 cm
  • hmotnost: 5 kg
  • barevné provedení: zelená, modrá

• , zakoupeno v DoMish sport

• stan je na pohled velice hezký!!!
    • prostorný
    • levný