Quechua Arpenaz 4.1

TOP 14 v kategorii Stany

Quechua Arpenaz 4.1

Přáli jsme si nabídnout vám rodinný prutový stan s velkou předsíní, ve které by bylo možné se postavit. Nejlepší volba na stanování s rodinou či přáteli nebo v páru...
3 299 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Decathlon

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 9 645 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace

Počet osob
Určení
rodinné
Počet vchodů do stanu

• , zakoupeno v Decathlon

• Stan je tak akorát velky pro mne a dvě vnučky a viděla jsem ho u kamaradky a ta je s nim moc spokojená
  • , zakoupeno v Decathlon

• Trochu zmatený návod na složení.

• Skvělý stan pro celou rodinu

Počet osob
Určení
rodinné
Počet vchodů do stanu

• , zakoupeno v Decathlon

• Trochu zmatený návod na složení.

• Skvělý stan pro celou rodinu
  • , zakoupeno v Decathlon

• Ve dvou se stan staví dobře, jen je třeba správně vypnout, vevnitř jsme měli orošený strop a kapalo na ložnici.
    • Zatmavena ložnice mi až tak zatmavena nepřijde, je to jen černá síťovina
    • Vlhko na vnitřní straně nešlo před složením vyvetrat

• Stan je prostorný.
    • Je trochu škoda, že do prostoru na spaní, při vstupu není zároveň síť na hmyz,
  • , zakoupeno v Decathlon

• snadná manipulace,černá barva vevnitř,