Recenze Outwell Whitecove 6

Ověřený zákazník 4camping

Nina

Přidáno: 9. srpna 2017

Zakoupeno v 4camping

• rychlost postavení i složení
  • vak na uskladnění
  • kvalitní zpracování
  • je to hangár :-)
  • možnost volby - oddělené ložnice i jeden velký prostor
  • žádnou jsme neobjevili :-)

Hledali jsme velký rodinný stan za přijatelnou cenu. Po doručení jsme hned jeli vyzkoušet :-) Co hodnotím velmi kladně je rychlost a jednoduchost postavení stanu i jeho složení. Na to, jaký je to hangár, to nezabere příliš častu. Ve dvou jsme jej měli za 25 minut postavený. Jinak stanu nemám co vytknout. Skvělé je, že ložnice můžou být buď oddělené, nebo je možné vytvořit jeden velký prostor. V pohodě se vejdou i lahátka. Prostor "obýváku" je ohromný. I když má stan jeden boční vchod, proudění vzduchu je dostatečné a není problém. Jinak oceňuji kvalitní zpracování. Úplně na pohodu se vejde naše čtyřčlenná rodina i se psem a všemi věcmi, kterých opravdu není málo :-) Jsme nadšení z "kšiltíku" u vchodu, který je dost velký a pohodlně se pod něj schvováme i před sluníčkem. Plánujeme dokoupit i vnitřní koberec.
Co mě mile překvapilo je, že je dodáván ve vaku na stažení, tudíž odpadá po složení snaha nacpat velkou věc do maličké taštičky na zip (moje noční můra u našeho předcházejícího stanu :-) ). Rozhodně stojí za to!

Stavění stanu: Jednoduché
Skládání stanu: Výborné - stan je složen rychle a není problém ho dostat do obalu
Šití a švy: Výborné - vše je jak má být
Větrání stanu: Výborné - stan se ještě nikdy nezpotil