Outwell Rockwell 5

Počet osob
Určení
rodinné

• , zakoupeno v Hellors

Z mého velkého nadšení pro koupi stanu Outwell Rockwell 5, jsem bohužel vystřízlivěl hned po jeho skušebním postavení. Zmiňovaný stan jsem si totiž nejdříve prohlédl na výstavě. No a ten doručeny bohužel nebyl identický. Nazev a oznaceni sice odpovídalo, ale nikde nebyla zmiňka, že existuje i druhá levnější verze o kterou jsem ovšem nestál. Oproti vystavované verzi na výstavě stan minimálně nemá odepínací práh proti zakopnutí, dveře mají jen moskytiéru s venkovní tkaninou, ale chybí třetí foliová část a samotná venkovní látka stanu je bez drobného potisku, který dodávl stanu nadprůměrný vzhled.Tento prodávaný ošizený model je prostě evidentně pro východní trhy. Jeho plnou verzi jsem opetovně dohledal jen na originálních stránkach Outwellu. Ještě jednou však zmiňuji, že v označením není rozdíl, tudíž není co vyměňovat, ani si defakto na co stěžovat.

Počet osob
Určení
rodinné

Kempinkový stan Outwell Rockwell pro 5 osob. Je ideální pro rodiny nebo partu kamarádů, kteří hledají rychle rozložitelný stan s dostatkem prostoru na prodloužené víkendy nebo dovolenou. Nabízí dvě oddělené ložnice, velký prostor na zavazadla a balík Outwell inovací, od stylu, designu po detailní zpracování.

• Ložnice s termo-reflexním zátěrem nabízejí více prostoru
  • Cable Entry Points - místa pro kabely pro síťový přístup
  • Síťková kapsy na menší předměty
  • Zesílené body na namáhaných místech
  • Fosforeskující šňůrky pro rychlejší stavbu a lepší viditelnost
  • Odolné Outwell zipy poskytují spolehlivost a snadnou manipulaci
  • Velký přední vstup Rain Safe poslouží jako úkryt před deštěm a sluncem
  • Tónovaná okna se závěsy zajišťují více soukromí a umožňují zároveň stálý kontakt s přírodou
  • Nový Outwell ventilační systém nabízí flexibilitu při regulaci vnitřní teploty a čerstvé proudění vzduchu
  • Držák na lampu pro vnitřní osvětlení
  • Přední vstup se síťkou pro lepší větrání a ochranu před hmyzem

Specifikace:

• Tropiko - Outtex® 4000 (100% polyester taffeta) s podlepenými švy
  • Vnitřní stan - prodyšný 100% polyester
  • Podlaha - Double-coated 100% polyethylene, 10.000 mm hydrostatic head
  • Tyče - Duratec Fibreglass 8.5 / 11-12.7 mm

• Velmi jednoduche postaveni i sbaleni.
    • Uvnitr opravdu prostorny.
    • Pruty vypadaji bytelne.
    • Prakticke vychytavky (striska, extra-vyrazne snury, stavitelny prah vchodu, system oken a jejich zatemneni,..).
    • Subjektivne i hezky a decentni vzhled.

Prozatim absolutni spokojenost. Vyzkouseno zatim sice jenom kratce, ale zatim se zda, ze stan plni vsechny nase ocekavani. Mame z nej opravdu dobry dojem.
    Poznamka: narazil jsem na negativni komentar ohledne "ošizený model prostě evidentně pro východní trhy". Zadna takova varianta samozrejme neexistuje, dotycny pouze nevedome narazil na rozdilne modelove roky (jak je to zcela zrejme i napriklad podle produktovych videi na YouTube)..

• Kvalitní zpracování,prostorný ideál pro rodinné kempování,

Oproti předchozímu recenzentovi máme verzi s potiskem a odepinacim prahem , nicméně vstupní ani boční dveře nemají foliovou vrstvu , kterou měl údajně stan na výstavě, nám ale nechybí, okna jsou kolem vchodu a na boční neoteviratelné stěně. Obrázky a videa na Outwell stránkách ukazují různé stany či verze stanu, viz dvojité kapsáře , stan má jen jeden sloupec kapes, dále vstup pro el. vedení nalevo u nápisu , my máme napravo. Za mě ale super stan

• , zakoupeno v Hellors