MSR Hubba NX 1

11 339 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 13 909 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma88 % • 2 063 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma90 % • 556 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 24 389 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma100 % • 751 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 1 723 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 922 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 1 086 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 1 840 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma83 % • 654 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 424 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 12 792 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 784 recenzíDalší informace

• lehkost, skladnost, kvalita
    • zatím nevím o žádné

Spokojenost (i se slevou), kvalita je drahá

Výborná kvalita.
    Vydrží v extrémních podmínkách - silný vítr.
    Snadné skládání i rozkládání.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• velmi lehký, pro 2 osoby dostatečně prostorný, dobře ušitý, kvalitní materiály
    • velmi tenká podlážka, kupuji footprint

Plážový stan
Ultralehké
Kompozice stanu
s jednou ložnicí

Stany kolekce "Hubba NX" jsou lehčí díky použitému materiálu. Stany lze postavit bez vnitřního stanu (volně stojící tropiko), mají vchody ve tvaru D, které usnadňují vstup a výstup ze stanu, také poskytují maximální prostor uvnitř stanu a mají velké předsíně.

Snadné odvětrávání a přísun čerstvého vzduchu zajišťují síťová okna vnitřního stanu. Maximálně kompresní obal s velkým bočním vstupem usnadňuje balení.

- vhodný pro třísezonní kempování

- odolný, lehký a pevný materiál nylon

- vodoodpudivý materiál se silikonovým zátěrem Durashield

- stan váží pouhých 1,12 kg a je lehčí o 0,17 kg než Hubba 2013

- odolné lehké hliníkové pruty spojené odolnými plastovými spojkami

- jednoduchá stavba stanu - systém prutů tvoří jeden celek

- symetrická konstrukce stanu

- vnitřní stan - síťová okna zlepšují ventilaci a snižují kondenzaci vzduchu

- dostatek větracích otvorů

- jedna prostorná předsíň

- rolovací předsíň s možností nastavení velikosti předsíně

- jeden velký vchod ve tvaru D, který usnadní vstup/výstup ze stanu

- vchod stanu vybaven odvodňovacími kanálky Stay-Dry, které zabrání vniknutí vody do stanu

- samostatně stojící tropiko

- možnost zakoupení podlážky do předsíně

- nová reflexní poutka

- nastavitelná poutka na kolíky

- upínací oka na stan a tropiko

- 9 kolíků MSR Needle

- maximálně kompresní obal s bočním otvíráním

stan pro jednu osobu

• lehkost, skladnost, kvalita
    • zatím nevím o žádné

Spokojenost (i se slevou), kvalita je drahá

Výborná kvalita.
    Vydrží v extrémních podmínkách - silný vítr.
    Snadné skládání i rozkládání.

• velmi tenká podlážka, kupuji footprint
  • , zakoupeno v HOROLEZENI.CZ

• Nízká hmotnost

• Velmi pohodlný
    • Chytré vychytávky
    • Kvalitní materiály a zpracování
    • Já myslím, že ty kolíky jsou běžným používáním nezničitelné. Čekal bych, že se neohnou, ani když do nich budete mlátit kamenem. A přitom váží asi tolik jako dřevěná tužka
    • Na Srílance mě v noci napadli zabijácký mravenci a povedlo se jim do podlážky prokousat pár díreček

Cestuju většinou sám. Před tím jsem používal Jurek Nano 1. Za tři tisíce je skvělý při té hmotnosti, ale když prší a já se rozhodnu počkat, až přestane a trvá to tři dny, tak je v něm opravdu velmi těsno.
    Rozhodl jsem se tedy praštit se přes kapsu a koupit stan, který je prostorný, ale stále lehký. Jsem spíše lowcost cestovatel, ale téhle investice nelituju. Ten prostor a pohodlí je parádní. Říkám mu Hilton portable.
    Kdo říkal, že nemá vnitřní kapsu, Oťan? Ten můj Hubba Hubba Nx má dvě vnitřní kapsy...
    Na rovníku je k nezaplacení možnost nepromokavou plachtu přetáhnout a upevnit jenom napůl a nechat krásně větrat. A když začne pršet, tak je to přetažení a upevnění plachty opravdu rychlá akce, to je jak zavřít okno.
    Plachta se zevnitř orosí, pokud dýchám. Jestli se ostatním neorosí, tak nevím, jak to děláte.

Stan je opravdu kvalitní, ale platíte hlavně za odlehčení. Pokud chcete prostorný stan s minimální hmotností, nebudete litovat. Pokud jedete autem, nemá smysl připlácet bůra kvůli ušetření dvou kil a polovičního rozměru balíčku.
    Ocení cyklocestovatelé, baťůžkáři, horolezci atd.

• , zakoupeno v Affekt

• Stan pro dva o váze 1,72 kg
    • Dvě apsidy
    • Samonosný
    • Lze postavit jen tropiko,nebo jen vnitřní stan
    • Relativně rychle postaven
    • Rychle složený
    • Kolmé stěny
    • Nemá vnitřní kapsu

Stan dostal hned čočku na horách v Kyrgyzu a obstál.Dva lidi v pohodě.V případě přítul,přítulkyně nemůže být problém vůbec.Já byl se synem.Takže dva dospělí chlapi.Něco se dá do stanu,hodně se schová do apsid,takže ok.Na stan pršelo jen 2x,samozřejmě neměl problém.Ani jednou se nezapotil.Samozřejmě,že je podlážka tenká,ale pokud si trochu prohlídnete,kde to postavíte,tak by to mělo být OK.Pokud bude vítr je dobré ho vypnout na všechny provázky a skoby,pak se nehne.A ta vnitřní kapsa mi zase tolik nechyběla.

• Lehký a skladný
    • -

Výborný a lehký stan

• , zakoupeno v E-Outdoor

• lehký
    • snadná stavba
    • prostorný
    • světlo uvnitř díky barvě tropika
    • na horší podloží bych použil footprint, měl bych strach že podlážka bevydrží

Stan splnil očekávání, je pro mé použití naprosto ideální. S jediným mínusem co jsem uvedl jsem počítal dopředu a beru to jako daň za opravdu nízkou váhu u takhle prostorného stanu. Trochu jsem se bál pevnosti stanu ve větru, ale v reálu mně přijde že když se ukotví pomocí dalších 4 provazů co jsem ke stanu dostal, tak je stabilní dost, jen je potřeba přikoupit 2 kolíky (u stanu jsem jich měl 8).

• lehký
    • jednoduše a rychle postaveno napoprvé v jednom
    • v noci prudká bouře - bez újmy přestál
    • pro jednoho dostatek místa a na bágl , boty..
    • vše tenoučké - cena za lehkost - kolik takových stanování asi vydrží ?

spokojenost

• , zakoupeno v Affekt

• malá hmotnost
    • primitivní stavění
    • přes malé rozměry se v něm dá pohodlně sedět i natáhnout (měřím 182 cm)
    • dva vchody a předsíňky
    • odolá silnému větru a dešti (testováno na Islandu)
    • málo se zapotí
    • se všemi věcmi na dva týdny je trochu obtížnější se do něj poskládat a zároveň komfortně vyspat ale s tím jsem počítala a ostatní pro mi to předčili

jednoznačně doporučuji pro ty co chtějí nejlepší poměr cena-výkon-rozměry-hmotnost. O tom mě přesvědčilo i to, že tyto stany jsem na Islandu potkávala nejvíce :-)