MSR Elixir 2

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 285 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma91 % • 1 360 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma88 % • 2 063 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 87 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 24 389 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 2 462 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 1 723 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 5 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 1 094 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 683 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma100 % • 751 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 279 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 922 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 169 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč10 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 7 731 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Počet osob

• kvalitní
    • hmotnost
    • nepřesný rozměr ložnice - skutečnost tak 110 cm namísto 127
  • , zakoupeno v Affekt

Kvalitní materiál i zpracování, vychytané detaily.
    Spousta místa uvnitř i v předsíňkách.

Počet osob
kopulové
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

Inovované lehké stany kolekce "Elixir mají větší předsíně o 35%, barevně odlišená poutka a pruty pro snadné postavení stanu, fosforeskující poutka zipů pro snadnou orientaci v noci, úložnou síťovou kapsu uvnitř stanu.  Půdorys stanu umožňuje použití širokých karimatek. Elixiry lze postavit bez vnitřního stanu (volně stojící tropiko), mají vchody ve tvaru D, které usnadňují vstup a výstup ze stanu. Také poskytují maximální prostor uvnitř stanu, ale i skladovací prostor v předsíních. Postavené tropiko je lehčí o 25% než standardně postavený stan. Snadné odvětrávání a přísun čerstvého vzduchu zajišťují síťová okna vnitřního stanu. Barevně odlišené pruty, spony a přezky usnadňují stavění stanu. Podlážka je součástí balení Elixiru.

• vhodný pro třísezonní kempování
  • velmi odolný, lehký a pevný materiál vnitřního stanu - nylon
  • tropiko - vodoodpudivý materiál se silikonovým zátěrem Durashield
  • impozantní poměr odolnosti (pevnosti) k hmotnosti stanu
  • zesílené napínací body, dvojitě prošitá poutka stanu
  • stan váží pouhých 2,77 kg
  • dvě barevné varianty: světle šedá poskytuje neutrální světlo, červená barva navozuje pocit tepla
  • odolné lehké hliníkové (aluminium 7000) pruty spojené odolnými plastovými spojkami - barevně odlišené
  • jednoduchá stavba stanu - systém prutů tvoří jeden celek
  • barevné rozlišení prutů, spon přezek
  • symetrická konstrukce stanu
  • vnitřní stan - síťová okna zlepšují ventilaci, snižují kondenzaci vzduchu a zajišťují dostatečné soukromí
  • velké síťové kapsy uvnitř stanu - organizéry
  • dvojité větrací otvory
  • dvě prostorné předsíně - nově o 35% větší
  • rolovací předsíň s možností nastavení velikosti předsíně
  • dva velké vchody ve tvaru D, které usnadní vstup/výstup ze stanu
  • vchody stanu vybaveny odvodňovacími kanálky Stay-Dry, které zabrání vniknutí vody do stanu
  • samostatně stojící tropiko
  • náhradní podlážka je součást balení stanu
  • upínací oka na stan a tropiko
  • standartní obal na stan

Parametry

Materiál tropika 68D Ripstop Polyester 1500mm Polyurethane s DWR

Materiál vnitřního stanu 40D Ripstop Nylon DWR / 20D Nylon Micro-mesh

Materiál podlážky 70D Taffeta Nylon 3000mm Polyurethane s DWR

Vnitřní výška 1.2 cm

Počet prutů 2 (hliník serie 7000)

Samonosná konstrukce

Plocha předsíně 2.22 m2

Hmotnost 2.77 kg

Minimální hmotnost 2.24 kg

Počet kolíků 12 ks

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• kvalitní stan
    • dva vchody nemaj chybu
    • předsíňky pojmou vše co je potřeba schovat
    • nemá poutko na zavěšení svítidla

• kvalitní
    • hmotnost
    • nepřesný rozměr ložnice - skutečnost tak 110 cm namísto 127

• lehký, rychle a lehce se staví, dobře se balí do obalu
    • hodně se rosí, po čtyřech letech občasného (opravdu ne častého) používání ztrouchnivělo podlepení švů a do stanu začalo téct. Koupil jsem sadu na opravu zátěru, tak uvidím co to udělá... po druhé bych takto drahý stan nekoupil.

Je lehký, skladný, dobře se nosí, dá se rozdělit do dvou batohů... Dva lidé se do něho vejdou tak akorát, pro jednoho místa přehršel. Předsíňky nejsou moc velké, spíše na střední baťohy. Větší už vadí při vylézání. Ale to je docela v pohodě... Jinak se zdá na první postavení jako vychytaný stan, ale rozpadnutí podlepení švů po relativně krátkém používání mě dost zklamalo.
    Výhoda je, že se dá postavit bez vnitřního stanu, to pak dýchá dobře a ani se tak nerosí, ale při postaveném vnitřním stanu je teplo, málo to dýchá a rosí se.
    Vnitřní rosení (abych jen nekritizoval, docela rychle oschne) a malé větrání není zrovna plus.
    Můj závěr je ten, že bych ho po druhé nekoupil.
    (koupeno na Alpsport 5.6.17)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Promyšlená konstrukce
    • Relativně lehký
    • Hodně místa
    • Superextra NEKVALITNÍ tropiko

Stan jsem koupil v roce 2016. Spokojen jsem byl až do doby, než jsem letos stan vytáhl a zjistil, že je kompletně vysypaná těsnící páska na švech (to by se dalo ještě opravit) a tropiko jeví počátky rozkladu (neopravitelné) - zátěr je lepivý, nedrží vodu a je příšerně cítit chemií. Upozorňuji, že o stan bylo pečováno přesně dle instrukcí výrobce, byl vždy řádně vysušen a skladován v suché komoře při teplotě okolo 22°C. Vytažený venku byl za tu dobu cca 6x. Na dotaz na českém zastoupení MSR, zda lze tropiko nějakým způsobem opravit, mi bylo řečeno, že si mám koupit nový stan. Asi se už opravdu zbáznili. Rozhodně nehodlám každých 5 let kupovat nový stan za cenu, za jakou jej zde prodávají!!! Spekulovt lze o tom, zda se jedná o záměrné kurvítko, zda chtěl někdo ušetřit pár centů na lepší úpravě, nebo zda prostě jen řádně nevyzkoušeli použitý materiál. Tak jak tak, tato firma u mě skončila. Pokud byste přece jen uvažovli o značce MSR, pak vřele doporučuji projít zahraniční fóra, která potvrdí, co jsem napsal výše a nejedná se pouze o stany.

• , zakoupeno v Affekt

Kvalitní materiál i zpracování, vychytané detaily.
    Spousta místa uvnitř i v předsíňkách.

• - hmotnost
    • - skladnost
    • - v dešti mi totálně propršel

Stan jsem si vybíral opravdu pečlivě před 2 lety a rozhodl jsem se dát přednost kvalitě před cenou. Nejdřív jsem byl nadšený, stan je opravdu lehký, staví se dobře a má spoustu menších konstrukčních vychytávek, se kterými jsem se jinde nesetkal. Bohužel, po první větším dešti mi stan začal prosakovat a když mi teď pršelo celou noc, tak jsem měl všechno mokrý, Rád bych věřil, že to byl jen vadný kus, ale bohužel moje očekávání byly vyšší.

• , zakoupeno v 4camping

• rychle se staví a rozebírá
    • je lehký a skladný
    • do obalu se pak po rozložení dobře vejde

• Vaha
    • Tropiko by mohlo byt delsi,vice k zemi.

poměr kvalita-váha-cena...bez konkurence