McKinley Trail 3

Počet osob
Dvouplášťové

drží i pořádném lijáku

• , zakoupeno v Intersport ČR

Byl to dárek a zatím v něm spal vnuk 2 noci.

• ryhlost postavení
    • stříška nad vchodem
    • při otevřené stříšce je vidět do stanu velkým síťovaným oknem

stan jsem zatím využil 1x v horkých dnech, takže větrání a švy nemohu objektivně posoudit

Počet osob
Dvouplášťové

Kupolový stan McKINLEY Trail 3 je vhodný až pro 3 osoby. Nad vchodem je umístěna rozložitelná stříška, která zabrání napršení do stanu. Vnější stan je vyrobený z polyesteru s vrstvou PU a vnitřní stan z polyesteru. Vodotěsná podlážka se skládá z PE. Tato kombinace skvěle ochrání před vnějšími vlivy jako déšť nebo vítr.

drží i pořádném lijáku

• , zakoupeno v Intersport ČR

Byl to dárek a zatím v něm spal vnuk 2 noci.

• CENA
    • rychlost postavení
    • snadné skládání
    • stříška
    • vzhled
    • lehký
    • otevřená síťovaná část při postaveném přístřešku

S přítelem jsme si chtěli koupit cenově dostupný stan pro nás dva a aby bylo dost prostoru i na věci a tak, tak jsme se rozhodli pro stan pro tři a místa je tam opravdu dost, klidně i tři s věcmi by se tam nacpali. Cena je opravdu moc pěkná na stan pro tři a ještě takové kvality, opravdu jsme se stanem spokojeni. Ta otevřená síťovaná část při postavení přístřešku ani nevadí, stejně přes přístřešek není jen tak dovnitř vidět.

• ryhlost postavení
    • stříška nad vchodem