McKinley Kalari 3

Počet osob
S moskytiérou

Počet osob
    S moskytiérou

Kupolový stan McKINLEY Kalari 3 je vhodný až pro 3 osoby. Dvojitá střešní konstrukce zajišťuje dostatečnou ochranu proti vnějším vlivům. Vnitřní stan je vyrobený z polyesteru s moskytiérou. Konstrukci tvoří pevné sklolaminátové tyče.

1zákazník doporučuje produkt

• Velmi příjemná obsluha a poradenství
      • Kvalita
      • Údržba

Při návštěvě Intersportu v Kolíně jsem nevěděl jestli mám koupit stan přímo tady,ale obsloužila mě tam velmi sympatická a ochotná slečna jménem Nikol. Nabídla mi tento výrobek abych si ho koupil a dokonce mi k tomu ještě nabídla spoustu dalších věcí, které jsem potřeboval na dovolenou. Díky této příjemné obsluze a skvělému zážitku z nakupování jsem vybaven vším co jsem potřeboval. Určitě přijdu v nejbližší době koupit i synovi a dceři kola. Moc děkuji a doufám, že narazím znova na tuto příjemnou pokladní. Pěkný den