McKinley Bali

Určení
plážové
Plážový stan

• , zakoupeno v Intersport ČR

Stan je fajn, splnuje účel,jen se mi troch obtížně vytahují vzpruhy, jinak jsem spokojená

Počet osob
Určení
plážové
Plážový stan

Plážový přístřešek McKINLEY Bali poskytuje optimální stín pří horkých slunečních dnech a odolá i slabému dešti. Kvalitní vnější plášť chrání před UV zářením a větrem. Konstrukci tvoří pevné sklolaminátové tyče. Stan je uzavíratelný pomocí zipu.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Intersport ČR

• lehký
    • snadno složený
    • světlé barvy
    • stan nechrání jen proti slunku,ale také proti čerstvému vzduchu, ani v otevřeném stanu se nedá dlouho ležet
    • podlážka stanu se velmi rychle rozpálí
    • podlážka je kluzká

Vytvoří dostatečný stín, ale je neprodyšný. Není vhodné nechat v něm (v otevřeném) spát dítě nebo ležet hlavou uvnitř.
    Složení je relativně jednoduché, pokud začnete ukotvením podlahy. Oranžová část je vybavena zipem,takže se stan dá zapnout a můžete sebe či své věci ponechat uvnitř.Bohužel materiál je naprosto neprodyšný a během pár minut je uvnitř (v otevřeném) nedýchatelno. Co se týče zpracování, velikosti je srovnatelný s ostatními značkami, co se týče neprodyšnosti, nemohu s jinými výrobky srovnávat, pro nás velké zklamání. Je pravda, že jsme ho vyzkoušeli za současným extrémních teplot, ale "plážový" rozhodně pro nás není.