Loap Skaun

Určení
turistické
Počet vchodů do stanu
Plážový stan

Prostorný stan Loap SKAUN evo pohodlně využijí 3 osoby a v případě potřeby je možnépřibrat ještě 1 osobu. Stan opatřený zátěrem DryTech, který brání pronikání vody, dvouplášťová konstrukce pro ideální tepelnou izolaci a podláška s vysokým vodním sloupcem.

Tří-prutová vnitřní konstrukce z duralových tyčí dodává stanu velmi dobrou pevnost

Přelepené švy

jsem spokojena

• , zakoupeno v Costas

• DOPORUČUJI

STAN JE PROSTORNÝ A LÍBIL SE MI PROTO JSEM SI HO KOUPILA

• dobrý prostor,předsín využití pro vodáky supr, nebot je kam uložit sudy a ostatní potřebné věci. ač je stan pro 3 osoby, vyspí se pohodlně 4 osoby normálních postav.
    • problém nastal už při prvním velkém lijáku, švy neudržely vodu a kapalo do stanu :-( , podlaha je dost slabá, a propouští dost vlhko

pod podlahu doporučuji vozit plachtu na zesílení podlahy a vpřípadě hlášení velkých deštů, na střed nad ložnici, přidat igelit. bohužel toto mě sklamalo, jinak by byl maximálně skvělý

• -Velikost
    • -Zpracování
    • -Nic

V ceně kolem 2000kč pro dva dospělí s jedním dítětem ideální.
    Zpracování a cena je odpovídající.Jsme spokojeni a doporučujem.

• , zakoupeno v e-kempovani.cz

• -3 vchody
    • - velká předsíňka
    • - jednduchá a rychlá stavba

stan vybrán po dlouhodém srovnání s produkty ostatních značek a hlavními požadavky (3 vchody, velká předsíň, rozumná celková váha stanu).

• velmi prostorný
    • lehký
    • snadné postavení
    • hliníkové kolíky

podlaha má sice vodní sloupec 5000mm, ale přijde mi hodně tenká, snad se neproděraví
    občas ze šití čouhají nitě, hlavně na suchých zipech (malá věc)
    uchycení špagátů po stranách by mělo být spíš uprostřed stěny, ne na hranách (tam jsou docela zbytečné)
    jinak za tu cenu parádní výrobek

• , zakoupeno v e-kempovani.cz

...

• , zakoupeno v shop-sport.cz

není na obchodě - už se prý nevyrábí

• -naprosto vše
    • -nic

Stan jsme koupili letos na jaře a hned první prádninový týden vyzkoušeli.Je lehce postavitelný,dostateně prostorný pro 3 osoby.Prožili jsme v něm 2 bouřkové noci s vytrvalým prudkým deštěm a silným větrem-a stan obstál na jedničku!!!!!!!!!Be váhání doporučuji všechny stany LOAP pro jejich kvalitu jak materiálu tak šití...a také cenovou dustupnost.