Loap Holl 4

Počet osob
Určení
turistické

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Velký kvalitní na tu velikost není ani těžký ani objemný.

Dobré doporučuji

Počet osob
Určení
turistické

Stan HOLL 4 je určený pro čtyři nadšené výletníky, kteří podlehli volání divočiny a opustili město.

Má vše, co by správný stan měl mít - ložnici, apsidu, předsíňku a ventilační otvory.

Mysleli jsme samozřejmě i na nepříznivé počasí a ošetřili stan nepromokavou úpravou.

Vnější plášť má vodní sloupec 3000 mm a podlážka 5000 mm.Složíte ho snadno a rychle za pomoci tří prutů.

Teď už jen stačí vybrat cílovou destinaci a můžete jet.

Funkční vlastnosti

PRUTY 3

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt

• velký a prostorný
    • lehce sestavitelný, snadno se vejde do původního obalu
    • skvělá předsínka, kam se vejdou boty a spousta dalších věcí
    • sítka u stropu na odkládání maličkostí, nebo vlhkého prádla
    • i při dvou osobách je nedostatečné větrání

Stan mám již přes rok, velice jednoduše se sestavuje (zvládne i žena bez pomoci), neprotíká (je-li správně napnuta plachta) a je skvěle přikotvitelný. Určitě doporučuji, za tyto peníze je parádní. 4 osoby se zde vyspí bez problému.

• Na stanu nebyl našit jeden boční úpon pro kolík, špatné sešití vnitřního stanu, nezastřižené nitě sešití. Venkovní stan v pořádku, podlepy OK.
    • Nedomyšlené rozměry - nelze vypnout boční stranu kolíkem - prodlužoval jsem úpon.
    • Na jednom místě propálená 2cm díra na vnějším stanu - naštěstí dole u zipu.
    • Větrání pro 4 osoby vzhledem k ploše nedostatečné.

Vzhledem k ceně a na 4 osoby to je to dobrý, počítám použití tak 5x do roka
    Na stanový kolíky je dobrý udělat si jiný obal (aby nevypadávali) - výrobce vyřešil převázáním gumičkou

• 4 osoby se ve stanu vyspí
    • Dobré větrání
    • Moc pěkný design
    • Síť proti hmyzu ve vchodu je šikovná
    • Déšť přes vnější vrstvu neprosakuje
    • Sestavení je poněkud těžší
    • Lehce potrhané švy
    • Druhý vchod je zbytečný kvůli vnější plachtě
    • Je těžší ho nacpat zpět do obalu

Na první pohled hezký, prostorný stan, ve kterém se dá vyspat se 4 menšími karimatkami. Po těžším sestavení stanu se přes velmi nízkou předsíňku a vysoký vchod vleze do hezkého, velkého prostoru kde se dá natáhnout. Stan patří mezi levnější, ale kvalitní stany a dá se v něm spát v podstatě na každém podloží. Stan funguje jak má, neprotéká. Pro ty, kteří stanují častěji než 2-3x ročně, se tento stan úplně nehodí, ale pro občasné výletníky do přírody jako my, je tento stan naprosto postačující.

• - na první pohled pěkný
    • - prostorný
    • - kvalita zpracování
    • - při 1. použití zjištěny 2 díry na vnější plachtě
    • - mizerné šití
    • - špatně podlepené švy

Zázrak v podobě: "hodně muziky za málo peněz" se nekonal.
    Velké zklamání od značky Loap... samonafukovačky a spacáky SUPER, ale stan již nikdy více - po odzkoušení vracím...

• Hezký designe
    • Jednoduchý
    • Dva vchody
    • Při stavění jsem zjistil že chybí jedno poutko k ukotvení.
    • Uváděný rozměr délky 210cm u ložnice není pravda. Mám 190cm a nenatáhl jsem se. Přítelkyně 170cm se vešla :) tak akorát :)
    • Po prvním dešti, prosákla voda vnější vrstvou. Do "ložnice" se nedostala.

Nic pro dlouhány a do deště. Můžou se objevovat výrobní vady. Vrácen ve 14 denní lhůtě. Vybírám jiný.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Velký kvalitní na tu velikost není ani těžký ani objemný.

Dobré doporučuji