Loap BERG 3

• , zakoupeno v KB-sport.cz

• spousta místa pro tři lidi i s věcma
    • velmi snadné postavení
    • nekvalitní kolíky

Stan je super, člověk ho sám postaví za 5 minut. Složit se dá taky hodně rychle, a do obalu se vejde opravdu suprově. Jedinou nevýhodou do budoucna vidím podlahu stanu z materiálu, který se mi zdá né příliš pevný, ale uvidíme. Zatím je vše v pořádku a jsem spokojená.

• , zakoupeno v Altisport

Stan je dobrý, jen menší slabina je v nedostatečném přišití vnitřních kapes ve stanu.

Počet osob
Určení
turistické
Počet vchodů do stanu

Stan Loap Berg 3
Dvouplášťový kopulovitý stan s apsidou vhodný pro turistiku a cykloturistiku. Dvou-prutová vnitřní konstrukce.
Hmotnost: 2950 g
vnější stan: 100% Polyester Diamond graphic, DryTech zátěr, vodní sloupec 3.000 mm, přelepené švy
vnitřní stan: 100% Polyester – prodyšný
podlážka: 100% Polyester Oxford, vodní sloupec 5.000 mm
konstrukce: 7,9 mm durawrapové tyčky
navíc: Dva ventilační otvory.
sekce: Outdoor line
rozměry: zabalený 45 x 18 cm
počet osob: 3

• Nepromokne
    • Skladný
    • Velký
    • Obal se dá vzít jako batoh
    • Prorvaly se mi už 2 gumičky

Potřeboval jsem velký stan který rychle postavím a vydrží i déšť... Tenhle stan má všechno. Je postavený vážně rychle, sám ho postavím asi za 5 minut. Dva lidé se v něm vyspí v pohodě (ve třech jsem to neskoušel). Díky dvoum plášťum se můžete dotýkat stěny bez promošení.. Spal jsem ve stanu i v dešti a byl jsem úplně suchý.. Za tu cenu bezva. Doporučuji :)

• , zakoupeno v oksport.eu

Zatím bez problému.

• , zakoupeno v KB-sport.cz

• spousta místa pro tři lidi i s věcma
    • velmi snadné postavení
    • nekvalitní kolíky

• , zakoupeno v Altisport

• , zakoupeno v e-kempovani.cz

• Asi nejlepší parametry výkon/cena, co jsem na internetu našel, za tu cenu asi líp nepořídíte
    • Ohýbají se kolíky, ale to se dalo čekat, navíc jsem je umisťoval do tvrdé země
    • Zipy vypadají levnější, ale to vůbec nevadí, jsou kryté

Použil jsem ho zatím jenom jednou v dobrých podmínkách, tak ještě nevím co vydrží :)

• , zakoupeno v Sporty.cz

• prostorný, dostatek kapes po vnitřním obvodu stanu na uložení věcí, rychlé postavení stanu, pořídili jsme jej za dobrou cenu

velice spokojeni

• , zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Za beznou cenu, bezna kvalita. Na bezne turisticke vylety bohate staci.

• , zakoupeno v Prosporty.cz

• Velice dobrý vodní sloupec vnějšho stanu 3.000 mm a 5.000 mm podlážky . Čím vyšší vodní sloupec, tím je větší nepromokavost. Stan má i malou předsíň kde můžete nachat např. boty.
    • Nízká cena!

Doporučuji, kvalitní stan za rozumné peníze.