Loap BERG 2

Počet osob
Určení
turistické
Počet vchodů do stanu

Berg 2 od výrobce LOAP je dvouplášťový kopulovitý stan pro 2 osoby s jedním vchodem určený zejména pro pěší turistiku a cykloturistiku. Stan má jednu apsidu pro pohodlné přebývání a jeho stabilitu zajišťuje dvou-prutová vnitřní konstrukce.

Stan Berg 2 má vysoce kvalitní polyuretanový zátěr s mikroporézní strukturou, takže Vás skvěle udrží v suchu a zároveň umožní přiměřené odpařování tělesné vlhkosti. Navíc technologie termoplastické ochrany zamezuje pronikání vlhkosti ve švech, takže i Vaše věci zůstanou v náročných podmínkách zcela v bezpečí.

PARAMETRY:

• proti nemůžu posoudit nevyzkoušeno za děště

produkt jsem si vybral podle recenzí na heuréce a hlavně my vyhovoval rozměrově

• rozměry
    • váha
    • vnitřní rozměry stanu jsou trochu menší, než udává výrobce
    • jinak za ty peníze nic

Stan jsem koupil v akci za 1000. Za ty peníze si není nač stěžovat. Staví se velmi rychle a jednoduše, jednodušší to ani už být nemůže. Pokud nefouká, není nutno ani dávat kolíky. Promokl nám jen pokud pod ním tekla voda anebo byla opravdu velká průtrž. Za tepla je ve stanu velmi rychle horko a je nutné vchod zavřít pouze na moskytiéru a spát hlavou u ní, jinak se to po ránu nedá. Celkově je větrání špatné a tropiko není vůbec prodyšné. Ale to je daň za nízkou cenu a vyšší odolnost proti dešti. Hůře schne a i za slunce to trvá víc jak hodinu.
    Celkově mi přijde docela kvalitní, procestoval toho s námi dost a neměl nouzi i na každodenní skládání a rozkládání a vše dobře drží.
    Za tuto cenu bych ho kdykoliv koupil znovu.

Kvalitní výrobek,naprosto spokojen,doporučuji.

• , zakoupeno v e-kempovani.cz

• Použitý materiál vypadá kvalitní.
    • Rozměry stanu neodpovídají nabídce, ani obrázku na obalu.
    • Na délku je menší o 10cm a na šířku cca 18cm. Obal má v jedné části rozpáraný šev.

I když rozměry neodpovídají, tak si stan necháme, protože jsme se trefili zrovna do období, že po nákupu hned druhý den na všech int. obchodech tyto stany i jiné ZDRAŽILI. Rozpáraný šev si zašiju.

Stan je dárek

• , zakoupeno v Altisport

• Výborný, rychle se staví, rychle a snadno se balí, prostorný, pěkný

• , zakoupeno v deeplove.cz

• Maly stan pro turistiku, lehky. Snadne rozlozeni i slozeni. Jsem spokojena. Jeste vsak nebyl pouzity v prirode.
    • zatim nic

Stan jsme vybrali pro turistiku, snadne rozlozeni a hmotnost, cena. Zatim stan nebyl pouzity v prirode, takze to hodnotit nemohu.