Recenze Husky Felen 3-4

Ověřený zákazník Electro World

Jiří Brandtl

Přidáno: 16. srpna 2017

Zakoupeno v Electro World

• Stan je postavený do pěti minut
  • Stan se neorosí uvnitř tropika
  • Taška na stan je dostatečně veliká, pro pohodlné složení.
  • Stan lze složit na délku 53 cm. Internet uvádí 60 cm
  • Když už je tak velká předsíňka, ve které muže přespat dospělý člověk, schází podlážka

Stan prodělal několik bouřek a velkých větrů. Oboje snáší velmi dobře.

Větrání stanu: Výborné - stan se ještě nikdy nezpotil
Stan používám: Mnohokrát za rok v různých podmínkách

Přidáno: 30. května 2017

• Rychlá stavba
  • Dobrý poměr prostoru a hmotnosti
  • Předsíňka umožňuje pohodlné vaření v dešti

Stan je velmi prostorný. Pro 3 dospělé naprosto dostačující. Velikost předsíňky plně dostačuje na vaření. Při mé výšce 192 cm ležím bez dotyku s vnitřním stanem!

Přidáno: 31. prosince 2015

Zakoupeno v H-outdoor.cz

Za ty prachy by měl být propracovanější.Dvouplášť prakticky eliminován rozsahem síťoviny vnitřního stanu, která tvoří více než polovinu ,zřejmě snaha ušetřit?
Zbytečné velké odvětrávání zevního stanu.
Označení extrém ?????
Zřejmě kvalitní letní stan.

Skládání stanu: Obtížné - je potřeba vše správně srovnat
Šití a švy: Dobré - šití mohlo být lepší
Větrání stanu: Dobré - stan se potí jen v extrémních situacích
Ověřený zákazník KASA.cz

Ivo Rychlý

Přidáno: 10. prosince 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Stan je naprosto stabilní i v prudkém větru.

Již před nákupem jsem viděl stan "v akci" a měl jsem možnost ho porovnat s jinými stany stejného výrobce, ale i se stany jiných výrobců. Husky Felen je bezkonkurenčně nejlepší.

Stavění stanu: Jednoduché
Skládání stanu: Výborné - stan je složen rychle a není problém ho dostat do obalu

Taťána

Přidáno: 24. srpna 2014

Zakoupeno v H-outdoor.cz

• Stan odzkoušen 10 dní, je prostorný, tropiko ani podlážka neprovlhly ani při silném, dlouhotrvajícím dešti. V horkých dnech bylo ve ve stanu dýchatelno.
  • Snad jen, že předsíňka nemá podlážku, ale to se dá snadno nahradit igelitem.

Stan mohu doporučit.

Jenda

• jednoduchá konstrukce
  • pevný
  • odolný
  • předsíňka

stan felen - stan felen se stal nepostradatelnou součástí našich Aljašských výprav. Na Aljašce jsme s tímto stanech byli již dvakrát. Velice nám vyhovuje jednoduchost rozložení. Žádné zadrhávání spojovacích prutů, které jsou vyrobené bez otravných spojek. Aljašku jsme navštívili v různých ročních období a musím říct, že jedno z nich bylo velice plodné na vydatné deště. Byly chvíle, kdy jsme měli pocit, že musíme zákonitě i se stanem odletět, ale stan vždy seděl jako přikovaný. Ani kapka vody nezabloudila do naší ložnice a my jsme i v takovýchto podmínkách v klidu vyspávali. Ocenili jsme také velkou předsíň, kde jsme mohli v případě potřeby uschovat zavazadla a dát oschnout mokré prádlo. Stan není úplně nejlehčí, ale to rozhodně nesnižuje jeho kvality a jeho přednosti to navíc na plné čáře přebíjejí.

Ruda

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

Se stanem Felen jsem navštívil v posledním týdnu pár kempů. Postavený byl opravdu do pár minut a v bořkách které nás provázeli prakticky celý týden byly jeho vlastnosti vskutku famózní. Pri sbalené bagáži nezabere moc místa a jeho nízkou váhu jsem si chválil snad každý den při našich trackách. Jedná se opravdu o fajn kousek.Ve dvou maximálně pohodlný... Mějte se fajn.

Filipo

• pevný a stabilní
  • vlhko a voda nemá šanci
  • velká předsíňka ideální pro velká zavazadla

stan extreme felen - super záležitost. Se stanem jsme cestovali po Nepálu a využili jej na treku po anapurnách, kde jsme si mohli vyzkoušet všechny jeho výhody. Ve větších nadmořských výškách jsme se dočkali bleskových změn počasí, při kterých naštěstí nebyl sebemenší problém rychle postavit stan. Pruty bez spojek jsou v tomto ohledu velice praktické. Také stabilita stanu byla super, aniž bychom se zdržovali dopínáním. Stan jsme obývali ve třech. Naše zavazadla vzhledem k dlouhé době pobytu byla dosti rozměrná - na ně jsme využili předsíně, takže o místo ve stanu nebylo nouze.

Vráťa

Přidáno: 10. srpna 2013

(Upraveno 10. srpna 2013)

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

Při naší poslední výpravě do Krkonoš jsem ocenil tento stan z mnoha důvodů. Tak zaprvé je lehký a jako chlap, který si ty nejtěžší věcy odtáhá na zádech, jsem byl z váhy nadšen. Dále pak jeho jednoduchá stavba, nekompromisní stabilita i ve velkém větru a dále prostor. Když stan člověk vidí z venku, připadá mu maličký ale uvnitř je opravdu místa víc něž dost i pro tři až čtyři osoby. My však ve dvou byli nad míru spokojeni!!

Petr Cigánek

Přidáno: 10. srpna 2013

(Upraveno 10. srpna 2013)

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

S přítelkyní a jejím bratrem jsme se vydali opět do hor. K narozeninám jsem dostal tento stan a tak jsme ho hned jeli vyzkoušet. Nejvíce se mi líbili tyče, které na rozdíl od našeho starého stanu při stavbě nezadrhávají. Stan je postaven prakticky hned a ve třech jsme v něm měli místa dost. I vě čtyřech by se v něm dalo nocovat. Ve větru před bouřkou stál jak přikovaný. Doporučuji všem.

Roman

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

karimatka fled – Karimatku fled jsem zakoupil mé ženě, než vyrazila se svými přáteli na výlet do Alp. Myslím, že u ní za tento nákup mám do dnes plusové body. Že prý se jí spalo jako doma. I přes mnohdy ne úplně ideální terén, nepocítila při spánku žádné nerovnosti. Velké plus je také skladnost karimatky a její váha 1,4 kg je zcela adekvátní za poskytnuté pohodlí. Navíc zakoupeno ve slevě, hurá.

Martin Henek

Přidáno: 9. srpna 2013

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

Tento stan jsme používali s přítelkyní na našem poslední táboření na jihu Čech. Jeho velkou předností je předsíň, kde je více než dostatek místa pro uskladnění všeho potřebného pro táboření. Pro dvě osoby je prostor na spaní více než komfortní. Při bouřce, která nás zastihla se stan projevil jako velice stabilní a tak jej mohu jen doporučit opravdu všem!

Přidáno: 30. července 2013

(Upraveno 30. července 2013)

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Lahka konstrukcia,Priedusnost,Proste kvalitny dvojvrstvovy stan pre celu rodinu

Vyborny stan pre celu rodinu, Odlahceny spodok, kvalitna celta ako i stan. Co ma prekvapilo tak rychlost zostavenia stanu. Fakt parada.Myslim ze vtomto pripade kvalita daleko prevysuje cenu co minimalne premna a par znamych radi tento stan medzi najlepsie stany pre viac ako 3ludi. Trocha je skoda ze predsien neni zo spodu zakrita ale to je len detail.Kazdopadne urcite doporucujem.

Přidáno: 30. července 2013

(Upraveno 30. července 2013)

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Konstrukcia,vodny stlpec,kvalitny material, velka predsien

Pri tomto stane naozaj nieje co vytknut. Super lahka konstrukcia, odlahceny spodok.Velka predsien. Mne s manzelkou a synom tento stan uplne vyhovoval.Zipsy sa vobec nezasekavali ako je to zvykom u inych stanoch, bocne kapsy su uplne prakticky vyriesene,Stan sa tak jednoducho sklada ze to aj nas 12 rocny syn s manzelkou postavi do 10 minut.

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Kvalita vyhotovenia, Pevna konstrukcia, Dostacujuci vodny stlpec, Perfektny system odvetravania

Tento stan mi odporucili viacery znamy. Hned ako mi dosiel tak som si ho postavil, a na moje prekvapenie za 5 minut bol postaveny. Stan je velmi priestrany a ma velku predsien. Zatial ani raz nepremokol. Stan vyzera byt kvalitny a na rodinne vylety mi zatial uplne dostacujuco posluzil.Urcite sa zaradim medzi ludi ktory budu tento stan doporucovat ostatnym, nakolko si to fakt zasluzi.

René

Přidáno: 19. července 2013

(Upraveno 19. července 2013)

• opravdu kvalitní stan
  • skvěle se přenáší
  • prostorný a teplý

Se stanem Felen Extreme jsem byl v Alpách v Rakousku a je to ten nejkvalitnější stan jaký jsem měl. Snadná konstrukce a je v mžiku postavený. Je trochu větší v zabaleném stavu ale zato lehký na přenos. Naprosto vynikající koupě!

Jaroslav Tvrdík

Přidáno: 18. července 2013

(Upraveno 18. července 2013)

• rychlá montáž
  • lehký na přenášení

Stan Felen Extreme je pro náročnější uživatele a podle toho je taky udělaný. Obvykle co mám zkušenost u stanů do horších podmínek (silný vítr, horší terén) je problém s komplikovaným stavěním. Tento stan je ale postaven velice rychle a snadno + drží pevně. Je lehký takže do hor na přenášení ideál.

Annie

Přidáno: 16. července 2013

(Upraveno 16. července 2013)

• 2 vchody do předsíňky
  • odolnost proti větru
  • Jednoduchost stavění

Stan Felen jsem si koupila speciálně na výpravu na Island, kde opravdu hodně fouká. Stan se dá ve větru postavit bez větších obtíží. Stan se i větru choval velmi stabilně, díky speciální členité konstrukci.

Květa Šišpelová

• velký vnitřní prostor
  • robustní konstrukce
  • dobré parametry
  • opravárenský set
  • reflexní prvky

Se stanem Felen jsem nadmíru spokojená. Nevím ale, nakolik je moje recenze objektivní, jelikož jej zatím nosil na zádech jen můj přítel:) Velký vnitřní prostor kam v klidu dáte i větší batohy a předsíňka zas posloužila jako supr psí bouda. Staví se snadno, tyčky jsou barevně odlišené a systém uchycení tropika na háčky chválím. Stan má dobré parametry, vodní sloupec 10 000 odpovídá expedičním stanům za dvojnásobek ceny, takže by měl něco vydržet. Můžu doporučit..

Králič

Přidáno: 15. července 2013

(Upraveno 15. července 2013)

• Vnější konstrukce
  • Vysoké parametry zátěru tropika a podlážky
  • Výběr ze dvou barevných provedení

Stan jsem stavěl sám a první stavění mi zabralo okolo pěti minut a je naprosto intuitivní. Po pár postaveních se čas určitě o dost zkrátí. Hlavní výhodu vidím v samonosné konstrukci, díky které stan drží sám o sobě a nemusí se kolíkovat.

Michal Němec

Přidáno: 15. července 2013

(Upraveno 15. července 2013)

Zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• kvalistní stan pro náročnější
  • pevně drží
  • kvalitní materiál

Perfektní stan který mě překvapil zejména svoji lehkostí a pevným uchycením. Jsem poměrně náročnější cestovatel, hlavně jezdím do míst které jsou poměrně vysoko v horách a kde je potřeba aby stan opravdu vydržel větší nárazový vítr a šel rychle postavit. V tomto ohledu mě nezklamal.

Irena Mlčochová

Přidáno: 11. července 2013

(Upraveno 11. července 2013)

• prostornost
  • nepromokavost
  • velká předsíň
  • bytelná konstrukce

Stan je jednoduchý na stavbu, zvládnou i malé děti, stavěno s rodinou, kluk a holka 9 a 11 let. S manžele i s dvěma dětmi zbývá ještě místo pro zavazadla. Předsíňka prostorná i pro psa. Stan je z výborného materiálu, už nechci v životě žádný jiný. Vřele doporučuji!

Andrea Valová

Přidáno: 11. července 2013

(Upraveno 11. července 2013)

• Jednoduchá a rychlá stavba
  • Dá se použít v létě i v zimě
  • Velká předsíň, ve které se dá i uvařit
  • Nemusí se přidělávat kolíky

Velkou výhodou stanu je, že ho nemusím zajišťovat kolíky, díky tomu, že má samonosnou konstrukci. Ušetřím tím čas při stavbě a například při postavení stanu na nevhodném místě, ho můžu přesunout tak jak je. Ve velké předsíni se dá i uvařit.

Přidáno: 7. června 2013

(Upraveno 7. června 2013)

• kvalitní, nepromokavý

jsme spokojeni, klidně bychom koupili znovu

Libor

Přidáno: 5. června 2013

(Upraveno 5. června 2013)

• Prostorný, stabilní, funkční větrání
  • Rozměr sbaleného stanu neodpovídá údajům výrobce, cca o 5cm

Doporučuji. Krásný stan, který toho hodně vydrží.

Lada Živnůstková

Přidáno: 27. května 2013

Zakoupeno v H-outdoor.cz

Velmi kvalitní stan. Celkem snadné stavění, do obalu se pak při balení také dobře dává.
Rozhodně doporučuji i do chladnějších nocí.
Jediné, co jsem postrádala byla absence podlážky v předsíňce. Ale to se dá vyřešit plachtou na zem.

Ověřený zákazník Nejlepší-Sport.cz

Jaroslav Dvořáček

Přidáno: 15. května 2013

Zakoupeno v Nejlepší-Sport.cz

Je to výborný stan, doporučuji.

Přidáno: 12. října 2012

Zakoupeno v H-outdoor.cz

Nemohu moc hodnotit, stan jsme pouze vyzkoušeli postavit a sbalit na zahradě, ale ještě nevyužili

Přidáno: 6. října 2012

• prostorný stan
  • velký vchod, takže se dá i všechny batohy schovat dovnitř
  • rychle se staví
  • váha a rozměr zabaleného stanu

stan byl jediná volba, která z řady Husky připadala v úvahu. Chtěl jsem stan pro 4 s co nejlepšími vlastnostmi aby se dal použít celoročně.

Přidáno: 9. září 2012

super

Šití a švy: Dobré - šití mohlo být lepší
Větrání stanu: Dobré - stan se potí jen v extrémních situacích

Kapl Jiří

Přidáno: 2. září 2012

• Kvalitní provedení
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • dostatečně velký pro rodinu

Při stavění večer byl rychle a bezproblémově postavený. Odolný a v dešti bezproblémový

Ověřený zákazník QuillCz.Cz

Markéta

Přidáno: 2. srpna 2012

Zakoupeno v QuillCz.Cz

Výborně odvětraný, není v něm nesnesitelně, když na něj praží slunce, velmi praktická a prostorná předsíňka, krásný design.

Větrání stanu: Výborné - stan se ještě nikdy nezpotil
Stan používám: Jednou až dvakrát ročně
Ověřený zákazník k-sports

Pastevec

Přidáno: 22. ledna 2012

Zakoupeno v k-sports

• bezva kvalitní a velký stan
  • nemám

kupte si tento stan pro 3 osoby na extremní sporty a tristiku

rjsilas

Přidáno: 12. července 2011

Zakoupeno v H-outdoor.cz

• rychlá montáž a demontáž
  • velká předsíň

na doporučení
první montáž nezabrala více než deset min.a to za tmy bez přečtení návodu

Milan Prouza

Přidáno: 27. srpna 2010

(Upraveno 27. srpna 2010)

Zakoupeno v H-outdoor.cz

• Stan je velice pěkně zpracovaný. Trochu větší než jsem čekal, ale to mojí výšce 190cm vyhovuje. Prostorný jak v části na spaní, tak v části např. pro batohy. Celkově vyrobeno z kvalitního materiálu. Perfektní parametry za vinikající cenu. Balení je středně velké.

Se stanem jsem nadmíru spokojený.

Husky Baron 4

Husky Baron 4