Husky Burton 2

Garantovaný nákup z 4camping

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma87 % • 59 491 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 169 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma197 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 923 recenzíDalší informace

Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Dva vchody s předsíňkami, odkládací prostor ve špičce stanu. Kvalita provedení.
  • , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

perfektní, měl jsem starší verzi bez vnitřní stropní síťky. stan může postavit jen jeden člověk za 15.min. a za stejnou dobu složit, starší verze mi sloužila 10. let. díky dvěma vchodům, může jedna strana sloužit jako odkladový prostor, pro sudy atd.

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Chyběl mi tam pořádný plánek na sestavení, naštěstí má kamarád ten samý stan, tak jsem mohla "opisovat" :-) Celkově super, jsem spokojená.

Počet osob
kopulové
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

Stan Burton 2-3 z řady Outdoor je vždy připraven vyrazit s tebou za víkendovým dobrodružstvím. Tento model se dvěma vchody je vhodný spíš na kratší výlety na kole, lehkou turistiku či odpočinkové kempování. Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí poskytne dostatek pohodlí dvěma cestovatelům, nouzově v něm mohou přespat i tři osoby.

Vlastnosti stanu Burton 2-3:

Vysoká stabilita stanu v náročných podmínkách díky lehké, pevné a pružné durawrapové konstrukci s kolíky k ukotvení.

Model je jedinečný svou speciální konstrukcí, kdy dva základní nosné pruty doplňuje prut třetí, který je dopínací.

Zátěr materiálů vnějšího stanu i podlážky z Polyurethanu zabraňuje průniku vody.

Vysokou odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí zaručují kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlážka

Komfortní vnitřní prostor pro dvě, případně až tři osoby a zavazadla.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Certifikát ISO_811_2018 3 osoby

UV ochrana

Durawrapové nosné pruty

Podlepené švy

MATERIÁLY

PODLÁŽKA: 190T Polyester, PU zátěr 7000 mm H2O

Jedná se o polyesterovou tkaninu. Ta vyniká pevností, ale je lehká zároveň, což je u stanů velkou výhodou.

VNITŘNÍ STAN: Nylon 190T, Síťová moskytiéra

Nylon 190T

Velmi jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození.

Síťová moskytiéra

Jemný, prodyšný a přesto pevný materiál, z něhož je vnitřní síťová moskytiéra vyrobena, umožňuje, aby vzduch ve stanu lépe cirkuloval. Tím je zajištěno kvalitní odvětrávání.

NOSNÉ PRUTY: Durawrap

Durawrap

Durawrap je v mnoha ohledech zdokonalená verze laminátu, která vzniká nanesením polyesterové fólie na jádro laminátového prutu. Tento vylepšený materiál je celkově nejen trvanlivější, ale i pevnější a pružnější. Jeho velkou výhodou také je, že se při případném zlomení netřepí konce nosných tyčí a nevytváří se tak ostré konce, které by mohly stan poškodit.

VNĚJŠÍ STAN: 185T Polyester, Polyurethan (zátěr 4 000 mm H2O) 185T Polyester

Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti roztržení. Syntetická polyesterová vlákna zvyšují ochranu produktu proti náročným povětrnostním podmínkám, vyblednutí a rozsáhlému navlhnutí, neboť usychají skutečně rychle.

Polyurethan (zátěr 4 000 mm H2O)

Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm H2O), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 18 996 recenzíDalší informace

• Pro menší lidi nebo děti výborné
    • Příliš malý stan pro osoby nad 180cm

Sháněl jsem nový stan pro 2 osoby. 2-3 znělo dobře. Rozměry jsou uvedeny velice prapodivně a sám sem se do stanu s 191cm nevešel.

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

Zatím jsem se stanem velmi spokojená. Funguje tak jak má, je velmi prostorný a stavění i skládání stanu zvládnu i sama. Doporučuji :)

• rychlé skládání
    • nepromokne
    • dobře se drží i ve větru
    • s kvalitním spacákem s ním není problém spát i v horách :)
    • není problém ho nacpat do obalu
    • pevnost tyčí není nejlepší

Se stanem jsem spokojený, testoval jsem ho při prudkém dešti i silném větru. Obstál, jen při skládání jsme schytali prudký poryv a jedna tyč to vzdala. Alei přesto na stan nedám dopustit :)

• , zakoupeno v FlyStork.cz

• Kvalitní stan,výborné jsou dva vchody ,již testováno při silném dešti ,do stanu nezatéká,
    • Zatím jsme nic nenašli

Potřebovali jsme stan pro jednoho dospělého a dvě děti,stan v tomto případě splnil naše očekávání,místa je dost,do stanu nezateklo ani při silném dešti, ...menší ,lehký a kvalitní stan ,zatím spokojenost

• , zakoupeno v Svět hor

Dobrá volba

• Celkem kvalitní dvouabsidový stan
    • Křiklavé nápisy na stanu
    • Použité stanové kolíky
    • Vhodnější by byly duralové tyčky

Pohodlný stan pro dvě osoby při využití absid.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• prostor,cena,dva vchody

slusny stan za dobrou cenu