Husky Blare 3

turistické
S moskytiérou
Počet vchodů do stanu

• , zakoupeno v FlyStork.cz

• Vzhledem k tomu, že jsme hledali stan s velkou předsíní, nejen pro uložení věcí, ale také pro přespávání kamarádů, kteří spíš preferují spaní pod širákem, ale někdy jim přece jen předsíňka přišla vhod a tak hlavní předností je zadní východ z ložnice, kdy přes ně nemusíme přelézat. Dále je to velikost předsíně. Tento stan jsme již měli dříve. Bohužel se nám u něj po asi pěti letech poškodil zip bočního východu, který se podle tvrzení výrobce neopravuje. Když jsme hledali ke koupi nový stan, tak jsme BLARE měli jako mustr. Žádný jiný stan však na trhu s požadavky na velkou předsíň, počet vchodů a technické parametry propustnosti prostě nenašli. Dokonce jsme zjistili, že HUSKY již tento stan nevyrábí. Podařilo se nám koupit stan až ze skladové zásoby obchodu K-SPORT.

• prostorný a řitom skladný a lehký

turistické
S moskytiérou
Počet vchodů do stanu

CHARAKTERISTIKA:

Jednoduše můžeme prohlásit, že stan Blare, novinka v řadě Husky Outdoor, hrdě zastupuje velikost XXL. Prostor stanu násobí dlouhá, tunelová předsíň se dvěma vchody, třetím snadno vstoupíte přímo do ložnice. Předsíňku jistě ocení zejména cyklisté pro uložení svých kol. Z mnoha jednotlivých výletů se do něj budete zaručeně rádi vracet.

VYUŽITÍ:

Univerzální stan pro všestrannou turistiku a pro dlouhý pobyt na jednom místě.

MATERIÁLY:

Stan Bizon 3 je dvouplášťový stan s durawrapovými pruty o průměru 7,9 a 8,5 mm. Vnější stan je vyroben z 185T Polyesteru s vodním sloupcem pláště 3 000 mm/cm 2 a má podlepené švy. Vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Na podlážku stanu byl použit 190T Polyester s vodním sloupcem 6 000mm/cm 2 . Kolíky pro ukotvení stanu jsou z oceli.

HMOTNOST MAXIMÁLNÍ 5,2 kg

HMOTNOST MINIMÁLNÍ 4,8 kg

KONSTRUKCE Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí, durawrapové nosné pruty o průměru 7,9 a 8,5 mm

POČET OSOB 3

POČET VCHODŮ 3

PŘÍSLUŠENSTVÍ Sada ocelových kolíků, opravárenský set

VNĚJŠÍ MATERIÁL 185T Polyester, PU zátěr 3 000 mm/cm2, podlepené švy

• , zakoupeno v PRIMESHOP.CZ

• Velký,skladný,lehký

super cena,vypadá,že vydrží.

• Prostorná předsíňka
    • Součástí je podlážka do předsíňky
    • Jednoduché stavění
    • 3 samostatné vchody (2 z předsíňky a jeden z ložnice na druhou stranu)
    • V ložnici 5 kapes (2 a 2 na proti sobě na stěnách moskytiéry a jedna nahoře ve špičce ložnice)
    • Celkově pěkné a kvalitní provedení (je vidět, že u toho opravdu někdo zkušený přemýšlel)
    • Součástí je i opravárenský set
    • Trochu se bojím o podlážku ložnice, má sice vysoký vodní sloupec a její výhodou je lepší skladnost stanu, ale obávám se, že třeba na posekané louce by mohlo dojít k jejímu protržení. Proto na ostřejším povrchu dávám pod ložnici podlážku z předsíňky.

Se stanem jsme absolvovali týdenní dovolenou, kdy jsme ho každý den skládali a rozkládali a nečinilo nám to žádný problém. Byly jsme si ho cvičně postavit na chatu abychom si nacvičili skládání celty, která je přeci jen větší, ale stačí jen okoukat jak je to zabalené od výrobce a nemůžete se splést. Stan je opravdu propracovaný do detailu a pobyt v něm je opravdu velmi příjemný. V předsíňce lze pohodlně vařit (např. při špatném počasí) a myslím si, že by se tam v pohodě vyspali i další dvě osoby, ale ozkoušené to nemáme. Stanu nemám co vytknout, rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

• Výborný stan, ideální na kterýkoliv druh pobytu v přírodě
    • dlouhá předsíň, která se hodí
    • snadná stavba
    • nízká hmotnost
    • značná délka, daň za univerzální předsíň

Tento stan mě zaujal svoji všestranností, a univerzálností. Dobře použitelný i při špatném počasí díky dlouhé předsíni.
    Balení mě velice mile překvapilo, vše v malé přenosné tašce. Při první stavbě jsem trochu tápal, ale při další vše proběhlo v naprostém pořádku.
    Kvalita zpracování na výborné úrovni, vše sedí tak jak má a stan působí opravdu kvalitativně nadprůměrným dojmem a mezi jinými stany dominuje.
    Pro mě toto byla nejlepší možná koupě a vřele jej doporučuji všem co hledají nový univerzální stan.
    P.S.: doporučuji pořídit si nějaký druh ochrany či plachty pod samotnou ložnici, ušetři Vám to práci s čištěním.

• Prostornost
    • Vnítřní kapsy
    • Odnímatelná podlážka předsíňky
    • 3 vchody
    • Podlážka ložnice

Okouzlila mě jeho prostorná předsíňka, která je plochou téměř stejně velká jako ložnice a vejdou se do ní při trochu dobré vůle i čtyři lidé.
    Dva lidé se v ložnici mají i s věcmi královsky.
    Ani ne za měsíc jsme s ním vyrazili po Evropě. Všichni nás odrazovali od velkého stanu, protože jsme se každý den stěhovali do jiného kempu. Báli jsme se trochu každodenního rozkládání a skládání, ale obavy byly zbytečné. Postaví se stejně rychle jako jakýkoliv menší stan.
    Jak již jsem zmínil je velmi prostorný a má odnímatelnou podlážku předsíně.
    Podlážka v ložnici je poněkud tenká a netuším kolik toho vydrží, obzvláště například na hrubším povrchu, a proto jsme po ní někdy dávali podlážku z předsíňky.
    Má tři vchody, dva do předsíňky a jeden přímo do ložnice.
    Má čtyři vnitřní kapsy plus jednu síťovanou u stropu.
    V kufru pak zabere možná o trochu místa více.
    Bohužel jsem v něm ještě nezažil žádnou průtrž, takže vodotěsnost nemohu posoudit.
    Do předsíňky se prý vejdou i kola, to snad na jaře ověřím.
    Cena kolem 3500 je podle mého naprosto optimální.
    Pokud se nechystáte na pěší túru do hor, ale spíše na cestování autem, možná na kole, tak vřele doporučuji.

Stan zcela vyhovuje požadavkům. Pro malou rodinu se psem ideální na letní dovolenou a to jak autem, tak i s batohem. Rychlá a jednoduchá stavba. Zvládl i drsnější bouřky s minimální újmou. Do předsíně se v poho vejdou kola nebo na vodě barely, pádla, vesty a spol..

• supr, místo na kola
    • velká předsín
    • prostor uvnitř
    • snadné skládání, do fusaku ho nemusíte rvát
    • 3 vchody
    • máme psa a podlážka se mi zdá docela slaboučká.. nechali jsme proto ušít podložku..

super..:) stan je velký a jeho předsíň je luxusní.. v hnusnym počasí tu jde vařit, nebo posedávat.. jestli cestujete bez auta, nebo jezdíte na vodu, je to fajn, protože do předsíně narvete veškerý zavazadla, i dvě kola se tam vejdou.. a můžete pohodlně chodit druhou stranou, takže nemusíte věci přeskakovat..:) vybírala jsem stan od husky, protože jsme už takový měli a byli jsme s ním spokojeni.. vodní sloupec stačí a i přes celodenní slejvák nepromoknul..

• Kvalita a cena
    • Více prostoru
    • Jednoduchá konstrukce
    • Rychlá stavba
    • Změna zapínání vchodů oproti starším modelům(Bizon 3)
    • Stále nepohodlné vázání provázky,dobré řešení jsou háčky.

Stany Husky používám delší dobu a jsem spokojen.Dříve jsem
    používal Bizon 3,ale Blare 3 je prostornější a to je ten hlavní důvod proč jsem ho koupil.