Husky Beast 3

TOP 37 v kategorii Stany

Husky Beast 3

Praktický stan pro tři osoby s odlehčenou duralovou konstrukcí se hodí na delší toulání i poklidné kempování. Může se pochlubit UV ochranou, podlepenými švy a také RIPSTOP úpravou...
4 472 Kč

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma87 % • 59 177 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 923 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 2 452 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 71 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 279 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 2 202 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 1 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 5 222 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 038 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 454 recenzíDalší informace

Ultralehký univerzální stan má kapacitu pro tři osoby. Díky odlehčené duralové konstrukci a kolíkům se dokonale hodí i na delší putování, ale využijete ho také na cykloturistiku nebo poklidné kempování. Dvouplášťová konstrukce zajišťuje ochranu proti dešti. Odkládací síťka na drobnosti na vnitřní stěně ložnice umožňuje jednoduché uspořádání menších kousků vybavení. Může se pochlubit UV ochranou, podlepenými švy i RIPSTOP úpravou, která minimalizuje možnost poškození.

Praktická kapsa na drobnosti

Pro uchování drobných předmětů se ideálně hodí praktická kapsa na vnitřní stěně ložnice. Pro udržení optimální cirkulace vzduchu slouží ventilační otvory, které stan ochlazují při vysokých teplotách.

Počet osob

• krátká vrchní plachta
    • vrchní plachta jde též špatně vypnout
    • hodně plastových úchytů a spon
    • materiál obalu velmi slabý a nekvalitně šitý

Stan jsme si prohlíželi na výstavišti v Letňanech při veletržní expozici 4camping. Srovnávali jsem několik stanů dlouhou dobu, ale nenapadlo nás se podívat na některé konstrukční prvky. Máme 10 let starý obdobný stan Hannach Modul, takže jsme při prvním rozbalení a stavbě nového stanu začali srovnávat.
    První, co nás zarazilo, byl krátká vnější část stanu. U starého stanu nám tato plachta dosahovala až na zem a hlavně "předsíňka" měla navíc prodloužení, tudíž se mohli v ní věci nechávat (jako např. boty atd.). Tudíž když pršelo, vše v předsíňce zůstávalo v suchu. A proto zde když necháte něco v předsíňce, kde je plachta až 10-15 cm nad zemí, tak vám tam ze spodu na věci prší, odkapává voda a zatéká. Myslím, že toto je velmi problematické a nedořešené (a to vzhledem k tomu, že u onoho starého stanu Hannach to v minulosti bylo řešené skvěle).
    Druhé, co nás zarazilo bylo, že vrchní plachta též nejde úplně vyšponovat a zůstává přes všechnu snahu volnější. Vzhledem k tomu, že vnitřní část stanu je velmi volná, pak ale při pohybu ve vnitřku stanu, se velmi snadno obě vrstvy dotýkají a není mezi nimi správný odstup, tak jak vymezují pruty a na nich zavěšení vnitřku stanu.
    Za třetí jsme zjistili, že gumy, které tvoří úchyty vnější plachty, jsou celkem krátké, tudíž se dají kolíky upevňující vnější plachu zapíchnout pouze na úroveň podlážky, čím se skoro anuluje distanční mezera mezi oběma plachtami (vnitřní a vnější). Stačilo by, kdyby úchytové gumy na kolíky byly delší a plachta by se tím lépe mohla vypnout.
    Za čtvrté, co nás na krátké vnější části mrzí je, že u staršího stanu jsme byli zvyklí, že do boční mezery mezi vrchní s vnitřní vrstvou (u starší verze stanu dosahovala až na zem), jsme mohli dávat další věci, jako láhve s pitím, nějaké zabalené jídlo apod. Nebylo na věci vidět, byly schované před přímým sluncem, a navíc ani na ně přímo nepršelo.
    Nakonec co nás zamrzelo byla kvalita obalu na stan. U starého stanu, když jsme ho nesbalili přesně, mohli jsme jej nasoukat do obalu trochu násilím. Zde při prvním balení, aniž bychom použili nějaké hrubé násilí, se nám hned obal roztrhl.
    Jsme celkem dost zklamaní. Snažili jsme se nový stan vybírat pečlivě a srovnávali jsme s ostatními výrobci vše možné, tohle nás však vůbec nepadlo. Chtěli jsme si vybrat, pokud možno něco lepšího, než jsme doposud měli, ale zatím je to zklamání. Prozatím mohu jen říci, že starý stan se nám jeví jako lepší. Teď nás jen mrzí, že jsme stan nerozbalili hned a nevyzkoušeli postavit. V tom případě bych zboží z e-shopu okamžitě vracel. Avšak už je to skoro měsíc, tudíž máme smůlu. Uvidíme, jaké bude jeho užívání v praxi.

• , zakoupeno v 4camping

nízká hmotnost

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Úžasně rychlé postavení vnitřního stanu (a pak popřípadě i toho vnějšího :-)). Zatím ani jednou nepromokl, ani jednou ho nic neodfouklo. V podstatě dokonalý produkt.

Počet osob
Materiál tyčí
duralové tyče o průměru 8.5 mm
Počet křížení tyčí

Stabilní uchycení ložnice

Uchycení za využití poutek a olivek je zárukou optimální stability ložnice. Pruty jsou zakotveny s využitím očka, takže je stan celkově stabilní.
Stabilní uchycení ložnice

Odolnost a komfort

Stan je navržen tak, aby byl odolný, prodyšný a pohodlný. Má podlepené švy, UV ochranu i RIPSTOP úpravu proti poškození.
Odolnost a komfort

Univerzální použití

Stan se může pochlubit odlehčenou duralovou konstrukcí, díky které se řadí do kategorie ultralehký. Díky tomu se hodí nejen na cykloturistiku nebo poklidné kempování, ale i na delší toulání.
Univerzální použití

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 1 723 recenzíDalší informace

Stanovou řadu Husky Extrém obohacujeme o tento nový model, jehož zásadní předností je zajímavý poměr kvality a ceny. Vnitřní duralová konstrukce stanu výrazně snižuje jeho hmotnost.

Hlavní přednosti:

♦ velký vnitřní prostor

♦ odlehčená duralová vnější konstrukce a kolíky

♦ RipStop úprava proti mechanickému poškození

♦ opravárenský set

♦ odkládací síťka na drobnosti

♦ kompresní obal

Využití:

Vhodný pro trojici cestovatelů, kteří preferují nejen cykloturistiku, treking, ale i obyčejný kemping.

Materiály:

Stan Beast je dvouplášťový stan s duralovými pruty o průměru 8,5 mm. Vnější stan je vyroben z 210T Polyesteru s RipStop úpravou proti mechanickému poškození. Vodní sloupec pláště je 5 000 mm/cm2. Vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Na podlážku stanu byl použit 190T Polyester s vodním sloupcem 8 000mm/cm2. Kolíky pro ukotvení stanu jsou z odlehčeného duralu.

Specifikace:

HMOTNOST MAXIMÁLNÍ: 3,3 kg

HMOTNOST MINIMÁLNÍ: 2,8 kg

KONSTRUKCE: Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí, duralové nosné pruty o průměru 8,5 mm

POČET OSOB: 3

POČET VCHODŮ: 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ: Duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal, odkládací síťka na drobnosti

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 210T Polyester RipStop, PU zátěr 5 000 mm/cm2

• materiál obalu velmi slabý a nekvalitně šitý

• , zakoupeno v 4camping

nízká hmotnost

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 1 723 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

spokojenost

• , zakoupeno v APM sport.cz

• Super přepravní rozměry vzhledem k velikosti stanu.

• lehký
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Perfektní stan, už mám s ním zkušenosti, je na něj spolehnutí. Tento vyzkoušen zatím jen jednou i v dešti, je jednoduše perfektní.
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Stan je akorát velký, nění těžký, dobře se staví
    • nevím, asi nic

Chtěli jsme stan, kde se velmi pohodlně vyspí dva lidé a mjí kam dát bagáž. Tento stan vyhovuje akorát.

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• lehký, rychle se postaví a jednoduše sbalí, prostorný

maximální spokojenost

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• + vysoké hodnoty vodního válce
    • + prostorný
    • + lehký !!
    • + jednoduchá manipulace
    • + vyšší cena
    • + předsíňka bez podesty

Stan jsme využili během pobytu v kempu, zatím nezažil extrémní počasí, proto nemůžeme objektivně hodnotit, k našemu účelu však posloužil skvěle.