Husky Bane 4 Classic

• pro 3 lidi naprosto komfortní
    • dostatek úložného prostoru
    • odnímatelná podlážka v přední předsíňce
    • trochu větší po sbalení, ale u stanu pro 4 lidi je to ok
    • způsob uchycení otevřených vchodů - látek; je po straně, což může potom překážet ležícímu....ale je to jen drobná vada na kráse

Stan mě nadchnul. Koupila jsem v akci, takže takhle velký stan za super cenu.
    Pro tři lidi je krásně prostorný, čtyři by se vešli též, ale namačkaní.
    Velká výhoda jsou dvě předsíňky a dva vchody - výborné pro větrání v parném počasí.
    V dešti zatím nevyzkoušen.
    Skládání stanu je naprosto ok - trochu jsem se bála, byl zde v recenzích zmíněn divný, nepohodlný způsob stavění stanu. Za mě úplně v pohodě, zvládne i jeden člověk během 10 minut max.

Parametry produktu

Samorozkládací
Typ konstrukce
kopulové

Popis produktu

outdoorový, tvar: iglů s apsidou, pro 4 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 5,7 kg (8592287110487)

Hodnocení produktu

• pro 3 lidi naprosto komfortní
    • dostatek úložného prostoru
    • odnímatelná podlážka v přední předsíňce
    • trochu větší po sbalení, ale u stanu pro 4 lidi je to ok

Stan mě nadchnul. Koupila jsem v akci, takže takhle velký stan za super cenu.
    Pro tři lidi je krásně prostorný, čtyři by se vešli též, ale namačkaní.
    V dešti zatím nevyzkoušen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Hustá na vnější straně a stojící déšť.
    • Vnitřek neodpovídá vnějšímu vzhledu. Guma je příliš krátká, se zapínáním na konci. Špatně ušité.

Jsem napůl spokojen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Lehký a malý na svou velikost.

Testováno se 2 dospělými a 2 malými dětmi. Super stan.