Hannah TERCEL 2 LIGHT

Do týdne • 1 varianta125 Kč66 % • 148 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 5 291 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 049 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 547 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Počet osob
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Objednán zelený stan, na tropiku hnědé ale výrazně průhledné a poměrně velké skvrny. Po přiložení dlaně
    pod skvrnu je tato jasně zřetelná.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Výrobek mohu určitě doporučit. Vyzkoušeno na pochodu "Stezka Českem". Vůbec jsem si nevšimnul, že byl výrobek inovován a tak mne večer čekalo překvapení při jeho stavění. Musím, ale konstatovat, že velmi příjemné. Oproti videím co jsem našel před koupí a je na nich starší model tak v tomto upraveném se jedná o dost podobný stan jako nabízí mnohem dráž zahraniční výrobce...tak že za ty peníze určitě dobrá koupě. Spali jsme ve dvou a vešli se nám dovnitř i batohy. Kvůli pohodlí jsme si ale lehli každý opačně.

• , zakoupeno v RockPoint.cz

kopulové
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

Stabilní ultralehký stan Hannah Tercel 2 vás nadchne hlavně svou funkčností. Celorozepínací dveře s částečným odvětráním pro snadný vstup do ložnice. Nechybí ani praktické kapsy.

Hlavní přednosti stanu Tercel 2:

• stan pro 2 osoby
  • 2 vchody
  • vnitřní konstrukce
  • 1 ložnice
  • 2 apsidy
  • 2 pruty
  • 2 větrací otvory
  • klasické ukotvení prutů s odlehčením vypínacím systémem
  • celorozepínací dveře s částečným odvětráním
  • zipy YKK
  • 2 kapsy
  • odlehčené hliníkové kolíky
  • oboustranná silikonizace tropika
  • spony a přezky ITW
  • Materiál tropika: 20D Nylon R/S WR
  • Materiál podlážky: 40D Nylont R/S PU 5000mm

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

pod skvrnu je tato jasně zřetelná.

• , zakoupeno v RockPoint.cz

• Kvalitní produkt
  • , zakoupeno v Altisport

• Prostorný stan pro dva s dvěma předsíňkami.
    • Váží jen 2kg.
    • Zdá se, že nebude mít problém ani ve větším větru (zatím přežil jen jednu menší letní bouřku).

Při hmotnosti 2kg mě žádná nevýhoda nenapadá :).