Ferrino Proxes 4

Podlážka stanu
Materiál tyčí
sklolaminát

• , zakoupeno v Makalu

Zatím neodzkoušeno v terénu.
    Stan je prostorný. Lehce se rozloží i složí.
    Myslím že na víkendy v kempu poslouží dobře. Důležité je, že se uvnitř postavíte. Třeba na převlékání. To bylo pro mě důležité. Také předsíňka se dvěma vchody
    nejste tam jak v bunkru. A podlážka je napevno. Také výhoda.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Skvělý produkt, kt jsem sledoval 1,5 roku!! Jsem Max unesen zpracováním a kvalitou, prostorem. Proste jsem si ho vybral na základě mych kritérii. Neměnil bych!!!
    • Hned jsem ho i vyzkoušel a uplne nadšeni. Nikdy nemůžete litovat. Ten stan ma nespocetne kladných vlastnosti.
    • Jsou drobné nedostatky v ramci ukotvení, ale to je detail. I mírne roseni zevnitř. Jak rikam, detaily, se kt.se da žít. :-)

Každému vyhovuje neco. Ja si do nej krasne stoupnu a to jsem taky požadoval u stanu. 1,5 r sleduji pohyb ceny a nyní jsem bez váhání do toho sel. Stavba stanu Max do 10 min. Jednoduché a rychle. Fakt super a ja jsem Max.spokojen!!!! Cena byla presne podle mych představ.

• vše

Vnější stan
Podlážka stanu
Materiál tyčí
sklolaminát

Stan Ferrino rodinný PROXES 4. Nejoblíbenější typ rodinného stanu Ferrino pro 4 osoby s integrovanou podlážkou pod celým stanem, třemi vchody a velmi jednoduchou stavbou.

Počet osob: 4 Počet vchodů: 2 Voděodolnost vnějšího stanu: 2000 mm/cm2 Š: 420 cm V: 260 cm H: 180 cm

• , zakoupeno v Makalu

Zatím neodzkoušeno v terénu.
    Stan je prostorný. Lehce se rozloží i složí.
    nejste tam jak v bunkru. A podlážka je napevno. Také výhoda.

• 3 vchody, dobrá možnost větrání
    • snadno s staví
    • prostorný
    • integrovaná podlážka
    • stan se dá dobře uzavřít při nepřízni počasí

Stan jsem vybrala pro sebe a 2 děti pro víkendové a několikadenní kempování. Vybrala jsem ho kvůli výšce a integrované podlážce. Před tím jsme měli stan bez podlážky v předsíni, takže pak byla tráva nebo písek stejně všude. Integrovaná podlážka je super. Ložnice je prostorná, má mnoho kapes.
    Stan jsme vyzkoušeli zatím jen jednou tento víkend, zato ve velikém lijáku a kromě mírného rosení stropu jsme byli v suchu. Kdo chce, nedostatky najde všude, ale my jsme spokojeni.
    Těším se na příští kempování.

• vše

veľmi dobrý rodinný stan

velmi dobra volba

• , zakoupeno v M-camping

• Velmi dobrý stan.Letos jsme s ním byli 10 dní v Chorvatsku a osvědčil se.
    • Jediná nevýhoda byla,že přišel s menší výrobní vadou.
    • Měl defekty na vnitřním termoizolačním nátěru.

Ostatním nakupujícím ho doporučuji.Poškozený stan nám v prodejně obratem vyměnili a s tím jsme spokojeni.

• ´+++

tak jsem stan vyzkoušel na sardinii a obstál ve všech zkouškách. Prudká bouře, vítr a silný déšť. Obstál na 100% Vřele všem doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Velký prostor na spaní a velka předsíňka s možností pohodlného phybu ve stoje.
    • Možnost větrání napříč stanem přes otvory kryté síťkou proti hmyzu.
    • Krytá podlaha předsíňky která je součástí stanu se zvednutou čelní stranou, do stanu z okolí i při silném dešti nezateklo
    • Hlavní nevýhoda je tvar přední stěny se vstupem.Při dešti po odepnutí zipu se svěsí do prostoru stanu a vše vám steče dovnitř. Bez podlahové hadry se při dešti neobejdete.
    • Děti mi při silném dešti nedovřeli asi v délce 5cm zip na předním vchodu a vše co za hodinu napršelo jsme měli stečené po přední plachtě do stanu. Spací prostor ale zůstal v suchu, je oddělený.
    • Ke stanu se nabízí ke koupi přístřešek který není součástí stanu a všechny negativa by asi vyřešil.

Když vychtáte zapínání zipu v dešti což jde uhlídat tak super prostorný stan ,kde nám poprvé vešly všechny věci.
    Výhodou je výška ,nebylo ve stanu takové dusno jak bývá u nízkých stanů.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• prostorný, integrovaná podlážka pod celým stanem, slušné odvětrání, kvalita zpracování a použitého materiálu.

ještěj sem ho pořádně nevyzkoušel, stavěl jsem ho jen dětem na zahradě a, jsem zatím spokojen. Pořádně stan vyzkouším lestos na Sardinii.

• , zakoupeno v Makalu

• Kvalitní konstrukce, velký prostor uvnitř stanu, jednoduché a promyšlené uspořádání, poměrně snadné postavení i složení stanu.
    • Na několika místech tropika se objevili drobné oděrky od dalších dílů konstrukce, které pravděpodobně způsobuje skládání stanu do poměrně malého transportního obalu.

Mezi mnoha dalšími typy stanů se nám právě tento nejvíc líbil jednoduchou a přesto promyšlenou konstrukcí, podlážkou, která je součástí stanu a tudíž nehrozí zatékání do předsíňky v případě deště. Velmi dobré odvětrání stanu díky zadnímu vchodu i v případě vysokých teplot, které právě panují. Rozhodujícím parametrem byla i barva, která je oproi jiným nenásilná a svěže působící. Stan lze jednoduše postavit (je lepší ve dvou lidech) a snadno složit (zde už stačí jen jeden člověk). Pouze je trochu otázkou cviku sbalit vše tak, aby se to vešlo do transportního obalu.