Easy Camp Quasar 200

2 779 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 279 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta77 % • 4 602 recenzíDalší informace

Podlážka stanu
    100% polyethylen
    Materiál tyčí
    skleněná vlákna

Stan Easy Camp Quasar 200 pro dvě osoby s klasickým "dome" designem. Dvouplášťový stan s prostornou předsíňkou na outdoorové dobrodružství. Cenově dostupný stan v kompaktním a lehkém provedení. Osvědčený model pro dvojice, které hledají jednoduchost a všestrannost.

• Možnost uchycení / zavěšení lucerny
    • Vnitřní kapsa
    • Ventilace na střeše pro lepší proudění vzduchu
    • Zastřešená předsíň s přídavnou podlážkou

Specifikace:

• Počet osob: 2
    • Typ stanu: domě
    • Počet pokojů: 1 (+ předsíň)
    • Vodní sloupec: 2.000 mm
    • Tyče: skleněné vlákno 8.5 mm

Parametry:

• Vnitřní rozměry: 120 x 205 cm
    • Vnější rozměry: 140 x 270 cm (výška 110 cm)
    • Výška ve stanu: 100 cm
    • Rozměry po sbalení: 61 x 14 cm
    • Hmotnost: 3.200 g

Materiál: 180T 100% polyester PU zátěr, Fire Retarder

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 589 recenzíDalší informace

• Absolutně nedoporučuji, stan jsem koupil, ten den postavil, ráno byla prasklá tyčka předsíňky a prorvaný tunýlek. Když jsem stan po 3 nocích balil. Tak jsem si všiml, že obě 2 další hlavní tyčky jsou nenávratně ohlé. Stan jsem reklamoval u prodejce 4camping, s tím že chci zpět peníze (stan který nevydrží ani jednu noc opravdu nechci) tak mě po 14 dnech napsali "výměna poškozených částí", když jsem tam zavolal a namítl že je prorvané i tropico, tak mě paní řekla, že jsem to tam nenapsal, po mé námitce že reklamaci sepisovala jejich zaměstnankyně a že já jako zákazník opravdu netuším jaké používají názvosloví mě řekla ať si reklamaci udělám znovu. A to jsem chtěl peníze.

Takže z toho plyne, nekupujte tento stan, je to naprostý šunt a za druhé nikdy nenakupujte u 4 camping, jejich chování k zákazníkům je ještě větší šunt než ten stan!!!

• Recenzia na stan Easy Camp Quasar 200

Zobrazit video recenzi