Crossroad KOBUK 3

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 80 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Popis produktu

Cyklistické
ano

Recenze

• , zakoupeno v Sportisimo

• Účel splnil, ani při dešti neprotekl.
    • Dobře se skládá.
    • Taška na přenášení super.

Potřebovali jsme rychle koupit stan na kurz. Velikost stanu a kvalita dobrá. Ve stanu i při dešti sucho, takže za nás spokojenost.

• Skvěle se skládá

Počet vchodů do stanu
Cyklistické
ano

Popis produktu

Dvouplášťový stan Crossroad KOBUK 3 je určený pro 3 osoby. Má předsíň a jeden vchod. Černá ložnice poskytne větší komfort během spánku. Stan je vhodný na kempování, cykloturistiku, treking a další outdoorové aktivity.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
3 ×
  • , zakoupeno v Sportisimo

• Účel splnil, ani při dešti neprotekl.
    • Dobře se skládá.
    • Taška na přenášení super.

• Skvěle se skládá
    • Je velmi prostorný