Coleman Mackenzie X4

16 499 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 402 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Počet osob
Samorozkládací
Cyklistické

• , zakoupeno v 4camping

• Black bedroom
    • Na to jak je to veliký stan, tak rychlost postavení do 10 minut v jednom člověku
    • možnost ze dvou ložnic udělat jednu
    • organizér na věci
    • Hodně prostorný, bez problému se tam pohybuji ve stoje (mám 188cm)
    • váha, ale ta je způsobena masivní nosnou konstrukcí
    • měkké kolíky (ohýbají se), ale to už je teď standard snad u všech stanů.

Hodnotím stan Coleman - MacKenzie 4 BlackOut

• , zakoupeno v Americkestany.cz

• Perfektní stan za rozumné peníze. Zažil dva velké celonoční deště a vše v pořádku. Stan je kvalitně vyroben. Stan je zbalen do velkého vaku, kterého jsem se zděsil jak je velký, ale mohu říci, že se dá zbalit do téměř poloviční velikosti. Pro čtyř členou rodinu perfektni stan.
    • Málo odkládacích kapes, mám dva menší stany a zde je kapes a ruzných vychytávek mnohem více. Prodloužení stanu přistřeškem je fajn na sezení, první oblouk je tvořen z wrapflex tyček a druhý je tvořen z kovových tyčen což jsem nepochopil, za prvé to dělá zbalený stan těžší a neskladnější, za druhé to nesedí přesně do oblouku a stříška nesedí tak jak má. Nevím proč to není řešené také wrapflex tyčí. Ještě se na toto optám prodejce, možná to tak je schválně, vliv to na nic nemá.
  • , zakoupeno v Hanibal

• perfektní zpracování
    • mnoho větracích otvorů
    • stan je prostorný, pohodlně se do něj vejde celá rodina(4 lidi)
    • větší váha stanu

tunelové
Nafukovací
Samorozkládací
Cyklistické

Stan pro kempování Coleman MacKenzie 4 - je vhodný pro rodinné kempování až do počtu 4 osob. Výhodou je výška 190 cm. Součástí je i podlážka v předsíni a rozměrný přístřešek, který vás v létě ochrání před sluncem. Konstrukce je tunelovitá, která umožňuje maximální využití vnitřního prostoru.

Má 2 oddělené ložnice o rozměrech 140 x 210 cm, která pojme 4 spáče.

Lze snadno postavit i bez velkých zkušeností se stavěním stanů. Každý prut podle barvy víte kam máte zastrčit. Barva cílového prostoru i tyčky je schodná.

Charakteristika Coleman MacKenzie 4:

• Vnější stan: polyester, PU zátěr, 4000 mm, podepené švy
  • Vnitřní stan: prodyšný polyester a neprůhledná síťovina
  • Podlážka: polyethylen

• , zakoupeno v 4camping

• Black bedroom
    • možnost ze dvou ložnic udělat jednu
    • organizér na věci
    • Hodně prostorný, bez problému se tam pohybuji ve stoje (mám 188cm)
    • váha, ale ta je způsobena masivní nosnou konstrukcí
    • měkké kolíky (ohýbají se), ale to už je teď standard snad u všech stanů.

Hodnotím stan Coleman - MacKenzie 4 BlackOut

• , zakoupeno v Americkestany.cz

• Prostorný.
    • Možnost oddělení ložnic.
    • Varianty oken (síťka proti hmyzu/zatáhla roletka/slída).
    • Velký přístřešek.
    • Jednoduchá montáž/demontáž.
    • Ve švech tropiko/podlážka protéká.
    • Přístřešek je uchycen zipem - když prší, tak vesele protéká (což je velká škoda, protože musí být zaškrklý vchod = my jsme to vyřešili celtou nad zipem a tímto se může sedět/vařit pod přístřeškem i když prší...).
    • Tenké kolíky (jen dráty) - u nás v trávě stačí, ale v HR do tvrdé kamenité půdy nedostatečné.

Koupili jsme jej v roce 2012 a jeli do HR - bez deště je supr, dokonce zvládl i velký vítr (sice se prohýbal a přidával jsem šňůry, ale vydržel :o)) Ale jakmile začalo pršet (ne moc cca 3 hodiny), tak všechny rohy ve spojích tropiko/podlážka protékaly = reklamovali jsme jej v roce 2013 na jaře - dali nám nový stan. V tom roce jsme jeli opět na dovču a to samé - protékalo v tom samém místě :-( (byli jsme už ale vybaveni celtama, tak nám to nevadilo). I přes negativní zkušenost s deštěm jsme se pro jeho variabilitu a komfort rozhodli nechat si jej. V srpnu jedeme na další dovču, tak pokud budou nové poznatky, tak pisnu... Jo a ještě tip na převoz: jeli jsme se střešním boxem = těžké věci -tyčky+kolíky v autě a objemné plachty v boxu... PS: montáž ve dvou a více ;-)

• , zakoupeno v Hanibal

• perfektní zpracování
    • mnoho větracích otvorů
    • stan je prostorný, pohodlně se do něj vejde celá rodina(4 lidi)
    • větší váha stanu

plně vyhovuje pro rodinnou rekreaci

• , zakoupeno v C-outdoor.cz

Super stan. Zachránil nás před totálním vytopením za bouřky. Stan stál ve 12 cm hluboké vodě po alespoň 1,5hod a nepropustil žádnou vodu dovnitř! Postavený stan bylo možno přesunout na jiné místo bez jeho sbalení. Stačilo jen odkolíkovat, chytit tyčky a poptáhnout dál.

• , zakoupeno v FlyStork.cz

• + řešení vnitřního prostoru
    • + snadná manipulace

Stan je prostorný, praktický a poskytuje dostatečný prostor k posezení, jídlu, hraní pro děti atd... Tunel se skvěle hodí pokud je vedro, poskytne stín a vytvoří i trochu soukromí, což se v kempu víc než hodí. Vzhledem k typu stanu (rodinný, vhodný pro kempování) je celkem snadno postavitelný i zbalitelný. Balila jsem ho sama a v pohodě.
    Překvapila mě jeho velikost v reálu, spíš jsem se lekla, jestli nebudeme muset platit za dva stany :-). Naštěstí v kempech jsou tyto stany celkem obvyklé, tak jsem si zvykla a kamarádka ho plánuje na příští rok koupit také :-).

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Možnost spojení ložnic
    • velká předsíň a přístřešek
    • díra pro el. kabel (přípojku)
    • snadná montáž a demontáž - vše je barevně odlišené
    • ikdyž se nezadaří zabalit stan jak výrobci,bez problému se vleze do pytle ( je o mnoho větší)
    • podlážka v předsíni
    • Kdekoli ve stanu mohu stát vzpřímeně
    • podlážka v předsíni - mohla by mít odolnější materiál
    • ložnice nemájí síťku po celém vstupu, ale jen v horní polovině ( na spaní ideální, pro ranní/denní větrání bych řekl málo
    • nikde nejsou háčky na pověšení např. osvětlení - nejspíš je to proto aby tam lidi nevěšeli težké věci. Stan nemá ocelovou konstrukci ale jen silnější sklolaminátové tyčky.

I přes pár nedostatků celkově super stan a mohu jen doporučit. Stan je spíše vhodný pro rodiny s dětmi.

velmi prostorný,hodně světla,výborné odvětrání,skvělé jsou dvě zcela oddělené ložnice-ne jen visící plachta,jak jsem viděla u jiných stanů,výborný je přístřešek,kde můžete i zaparkovat auto,všude moskytiéry,plně integrovaná podlážka

• , zakoupeno v Topsport

• geniální konstrukce
    • nic jsem při stavbě nezjistil

dopročuji pro náročné turisty

• Stan se nám velice líbil zpracováním a světlým interiérem. Je velmi praktický.
    • Stan jsme museli nakonec vrátit výrobci, protože protékal švy. Oprava prý nebyla možná.

Letos si ho chceme koupit znovu, ne výstavě stanů v Letňanech jsme lepší (v rozumné cenové hladině) nenašli.