Coleman Lakeside 6 Deluxe

Ocelová O19mm, laminátová O12,5mm

• , zakoupeno v EVA.cz

• - stan je obrovský - asi 26m2
    • - postavení stanu trvalo sotva půl hodinky a zvládne ho každý
    • - stan má nepostradatelnou věc: moskytiéru!
    • - spousta praktických vychytávek (očko na lucernu, samorolovací stínítko na "okno", větrání opatřené moskytiérou, kapsy, otvor na kabeláž....)
    • - švy a zpracování naprosto bezvadný! Hlavně oproti jiným stanům...
    • - možnost vzpřímeně stát a chodit v celém stanu
    • - samostatná dvojložnice a přepažitelná čtyřložnice
    • - ložnice jsou velikánské, vysoké, prostorné
    • - díky dvěma vchodům - super větrání
    • - podlážka se neroztrhne ani v místě, na němž pod ní uvízl kamínek
    • - stan se vůbec nepotí a nerosí
    • - stříška, která se dá udělat nad předním vchodem
    • - stan je hrozně těžký (...což je ale zřejmě pochopitelné)
    • - mdlá barva

Jsme nadšeni! Stan nás nezklamal. Inspiraci jsme šli načerpat na veletrh stanů, kde jsou desítky stanů postaveny a dají se prolézt a prozkoumat. Tam jsme se rozhodli pro značku Coleman, protože ty od Colemana ve srovnání s ostatními stany vypadaly (stran kvality švů a zpracování) rozhodně nejlíp. Stan je tak veliký, že by snad k němu měli dávat mapu a buzolu.... Sehnali jsme ho za 8.800,- a rozhodně za to stojí. Pro rodinku s dětmi ideální. A vzhledem k tomu, že je postavený opravdu za pár minut, tak se hodí i na nějaké ty weekendové pařbičky. 6 lidí se vejde do ložnic a ještě minimálně dalších 10 do mega- předsíně. Toto je můj třetí rodinný stan a rozhodně je nejlepší.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Veliký a prostorný stan, snadné sestavení.
    • možná váha ale vzhledem k velikosti stanu je přijatelná, navíc jej naložíme do auta a pak na místě složíme, tak-že v pohodě.

Super, doporučuji všem.

• , zakoupeno v Maxsport.cz

• perfektně navržený, kvalitně provedený

Stan je perfektně navržený pro 6 osob s dostatkem volného místa, jednoduše se staví, šití a švy kvalitně provedené, stan se rychle a jednoduše složí do původní originál kabely

Počet osob

Rozměry sbaleného stanu (cm): 83 x 35 x 35 cm

Hmotnost (kg): 26,1

Konstrukce: ocelová

Prodloužená záruka: 3 roky

Coleman Lakeside 6 Deluxe - Rodinný palác 3+1 rozvíjí mimořádně úspěšný a oblíbený původní model Lakeside a přivádí ho k dokonalosti.

Lakeside 6 Deluxe vás určitě osloví dokonale pevnou konstrukcí (ocelové tyče ), výškou všude k stání, chytrou koncepcí dveří (hlavní vchod lze s pomocí přiložených tyčí přeměnit na přístřešek), má tři oddělené ložnice (dvě se dají propojit), decentní barevnost, velká okna (samorolovací kryt), plně integrovanou podlážku, která nepustí dovnitř nic, co ve stanu mít nechcete. Pokud ložnice nevepnete, nebo jenom jednu, vznikne velká "společenská" místnost nebo prostor pro materiál. Ačkoli bude váš stan v kempu patřit k největším, jeho stavba není vůbec složitá a časově náročná.

PARAMETRY

• Vnější stan: polyester, PU zátěr, 3000 mm, podepené švy
  • Vnitřní stan: prodyšný polyester a průhledná síťovina
  • Podlážka: poylethylen
  • Ložnice: 9,2 m2
  • Předsíňka: 13,5 m2
  • Celkem: 22,7 m2

Fire Retardant

Pro zvýšenou bezpečnost mají všechny stany Coleman samohasivou úpravu (s výjimkou silikonizovanýcfh tkanin). Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene.

Coleman® Easy Set Up System

Aby se stavba stanu nestala noční můrou jsou stany Coleman® navržené tak, aby stavbu co nejvíce usnadnily. Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnou barvou. Ihned tedy vidíte, kam která tyčka patří. Tyčky se snadno nasunou do oček nebo čepů na podlážce a celý stan se následně vypne pomocí vypínacích popruhů.

WeatherTecPlus

Komplexní soubor technologií, které mají za úkol poskytnout uživatelům stanů dokonalou ochranu i ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách a zajistí jim maximální možný komfort.

Coleman® 3letá záruka

Outdoorové vybavení Coleman je vyrobeno s velkou pečlivostí a z prvotřídních materiálů. Všechny výrobky Coleman jsou testovány podle přísných kritérií, aby vydržely, sloužily a spolehlivě vás chránily na vašich cestách a v nejrůznějších klimatických podmínkách. Pokud by se přesto objevil problém s výrobkem Coleman a ten byl způsoben výrobní vadou nebo vadou materiálu, společnost Coleman výrobek buď opraví nebo vymění, a to v souladu s uvedenými záručními podmínkami.

• , zakoupeno v EVA.cz

• - stan je obrovský - asi 26m2
    • - postavení stanu trvalo sotva půl hodinky a zvládne ho každý
    • - stan má nepostradatelnou věc: moskytiéru!
    • - švy a zpracování naprosto bezvadný! Hlavně oproti jiným stanům...
    • - možnost vzpřímeně stát a chodit v celém stanu
    • - samostatná dvojložnice a přepažitelná čtyřložnice
    • - ložnice jsou velikánské, vysoké, prostorné
    • - díky dvěma vchodům - super větrání
    • - podlážka se neroztrhne ani v místě, na němž pod ní uvízl kamínek
    • - stan se vůbec nepotí a nerosí
    • - stříška, která se dá udělat nad předním vchodem
    • - stan je hrozně těžký (...což je ale zřejmě pochopitelné)
    • - mdlá barva

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Veliký a prostorný stan, snadné sestavení.

Super, doporučuji všem.

• , zakoupeno v Maxsport.cz

• perfektně navržený, kvalitně provedený

• , zakoupeno v Topsport

• prostornost, pevnost,...

Právě jsme se vrátili z dovolené a stan plně vyhovuje. Je opravdu prostorný a vydržel i silný vítr. Postaven byl za chvilku.

• , zakoupeno v ABCSPORT.CZ

• snadná rychlá stavba, velmi prostorný, pro rodinu super!

Všem vřele doporučuji.

• , zakoupeno v PRIMESHOP.CZ

• skvělý přesně takový jaký jsme si přáli je prostorný a dobře řešený
    • nějaké maličkosti se najdou, ale ne nic závažného

spokojenost