Husky Brozer 5

Typ konstrukce
kopulové
Plážový stan

• , zakoupeno v Outdoor-a-sport.cz

• Překvapivě prostorný. Velká předsíňka s podlážkou. Jednoduché postavení, ale je třeba víc místa. V obýváku trochu problematičtější :-).

Stan jsme zatím nevyzkoušeli v přírodě. Ložnice má velkou část síťovanou, nevím, jestli nebude při chladnějších nocích moc větrat. Uvidíme.
    Postavili jsme ho 2x na zkoušku. Dobře se staví a bez problému skládá.
    Zatím jsme spokojeni.

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

• odpovídá popisu... kvalitní kousek :-)

Potřebovali jsme ryche nakoupit na víkendovou akci, super rychlé dodání, kvalitní zboží a dobrá cena v obchodě.

Počet osob
Určení
turistické
S moskytiérou
Počet vchodů do stanu
Typ konstrukce
kopulové
Plážový stan

HUSKY Bigless 5 - Veliký kopulovitý stan s jedním vchodem pro pět osob, který mají kvůli bezproblémové stavbě a perfektní stabilitě v oblibě i rybáři. V prostorné předsíni stanu bez podlážky se slídovým oknem můžete pohodlně dělat prakticky cokoliv, v ložnici je samozřejmým komfortem výška k stání.

Dlouhodobější rodinné kempování, ocení ho ale i skupina vodáků nebo cyklistů s doprovodným autem. Velmi oblíben mezi rybáři.

Stan Bigless je dvouplášťový stan se zesílenými laminátovými pruty o průměru 9,1 mm (7,9 mm). Vnější stan je vyroben z 185T Polyesteru s vodním sloupcem pláště 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Na podlážku stanu byl použit vrstvený PE s vodním sloupcem 5 000 mm/cm2. Kolíky pro ukotvení stanu jsou z oceli.

Jedná se o výstavní vzorek, který byl 4 dny postaven v rámci naší výstavy stanů. Výrobek je kompletní, bez poškození, jen absolvoval jedno postavení.

Hlavní přednosti: zesílené durawrapové nosné pruty, podlepené švy, opravárenský set, slídové okno.

Počet osob: 5

Využití: turistika, kemping,

Barva: zelená/oranžová

Rozměry: v. 190 x š. 290 x d. 390 cm

Typ konstrukce: dvoupláštový samonosný stan s vnější konstrukcí

Počet vchodů: 1

Vnější stan: 185 Polyester, PU zátěr 3 000 mm / cm2, podlepené švy

Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + sítová moskytiera

Podlážka: vrstvený PE, PU zátěr 5 000 mm / cm2

Nosné pruty: zesílené durawrapové tyče o průměru 11 mm

Příslušenství: sada ocelových kolíků, opravárenský set

Hmotnost: 9 kg

Min. hmotnost: 8,4 kg

Velikost při sbalení: 60 x 23 cm

Stany z řady FAMILY charakterizuje jediné slovo a tím je prostor! Ten je dostatečně velký pro nocování v kempu či v přírodě pro celou rodinu či partu kamarádů. Důraz při vývoji stanů FAMILY jsme nekladli pouze na prostor pro nocování, ale vzhledem k rodinnému zaměření také na snadnou a rychlou stavbu.

• , zakoupeno v Outdoor-a-sport.cz

Postavili jsme ho 2x na zkoušku. Dobře se staví a bez problému skládá.
    Zatím jsme spokojeni.

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

• odpovídá popisu... kvalitní kousek :-)